המחזור ה-22 בליגה הספרדית החל הערב (שישי) והמשחק בין ג’ירונה לאלמריה עמד בכל הציפיות ואף מעבר עם שמונה שערים וחגיגה אדומה וגדולה מצד המארחת שרשמה בסיום 2:6 משוגע. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

טאטי קסטלאנוס פתח את החגיגה, ויקטור ציגאנקוב עשה 0:2 ודקה לאחר מכן רודריגו ריקלמה הוסיף את השלישי, כשחאבי הרננדס סגר את המחצית עם 0:4 אדום ומהדהד. לארג'י רמאזאני צימק, אך איבן מרטין וכריסטיאן סטואני קבעו 1:6, לא לפני שאל בילאל טורה השחקן הצעיר ממאלי קבע את תוצאת המשחק.

אגב, ציגאנקוב (שער בכורה) הקשר האוקראיני בן ה-25 שהגיע בחלון העברות האחרון לג’ירונה נולד בכלל בנהריה, אך כאמור מייצג את הנבחרת בכחול-צהוב. מבחינת המיקום, ג’ירונה מדורגת 11 עם 27 נקודות, המפסידה במקום ה-16 עם 5 נקודות פחות והרבה דאגות להמשך העונה.

במשחק נוסף הערב בצרפת אוקזר רשמה 1:2 על ליון, שעוד הובילה במחצית, אך המשיכה בעונה הרעה שלהם ואילו המנצחת המאושרת אמנם נותרה מתחת לקו האדום, אך יכולה לשאוף הרבה עידוד להמשך העונה. גייטאן פרין וג'ובאל כבשו למנצחת, מוסא דמבלה הבקיע ראשון.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה