המחזור ה-33 בליגה הספרדית נמשך היום (חמישי) כשג’ירונה השיגה את ניצחונה השלישי ברציפות על חשבון מיורקה, וסביליה גברה על אספניול עם שער דרמטי שסיבך את הקבוצה מברצלונה בתחתית.

ג’ירונה – מיורקה 1:2

הקבוצה מקטלוניה הגיעה להתמודדות כשהיא יודעת שניצחון ילחיץ את חברותיה למאבק, ריאל בטיס ואתלטיק בילבאו שייפגשו בהמשך הערב. המשחק נפתח בצורה מנומנמת, אך המקומיים עלו ליתרון בתוספת הזמן של המחצית הראשונה משער של ברנרדו אספינוסה.

המחצית השנייה הייתה סוערת וחניכיו של מיצ’ל כבר ראו עצמם מאבדים נקודות יקרות, כאשר ודאט מוריצ'י השווה בפנדל, אך טאטי קסטז'אנוס הגיע שלוש דקות מאוחר יותר וחתם את ההתמודדות.

סביליה – אספניול 2:3

חניכיו של חוסה לואיס מנדיליבר הצליחו לחזור למסלול הניצחונות לאחר ההפסד לג’ירונה וסיבכו את הקבוצה מברצלונה עמוק בתחתית. 22 דקות מהפתיחה, בראיין חיל העלה את המקומיים ליתרון, אך שבע דקות מאוחר יותר קארים רקיק כבש שער עצמי וחאבייר פואדו הפך את התוצאה בדקה ה-43.

בחזרה מההפסקה הקבוצה האנדלוסית חזרה טוב יותר ובדקה ה-69 לוקאס אוקאמפוס קבע 2:2 מהנקודה הלבנה. בדקות הסיום הלחץ גבר ופאפה גיי כבש, ודאג להשאיר את שלוש הנקודות ברמון סאנצ’ס פיחואן.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה