עד אמש ג’ירונה הפסידה רק פעמיים בליגה הספרדית העונה, ובשני המקרים זה היה לריאל מדריד. אתלטיק בילבאו הפכה לקבוצה הראשונה למעט הבלאנקוס שמנחילה להפתעת העונה הפסד ליגה, כשגברה עליה 2:3 בסן מאמס. 

ב’מארקה’ החמיאו לבילבאו: “אתלטיק הוציאה מג’ירונה את האוויר והפכה את הסן מאמס לארמון. ג’ירונה קיוותה לחזור למאבק האליפות, אבל בילבאו שלא הפסידה אף נקודה בבית מאז 29 באוקטובר הרסה את החלום שלה”.

הבאסקים של ארנסטו ואלוורדה נראים נפלא בביתם ומאז אותו 2:2 נגד העטלפים ניצחו בבית את סלטה ויגו, ראיו וייקאנו, לאס פלמאס, ריאל סוסיאדד, מיורקה וג’ירונה, כשהרצף הקסום הזה מאפשר לקבוצה לחלום על השתתפות בליגת האלופות.

יצאה מהמירוץ? ג'ירונה מפסידה לבילבאו

בילבאו שלטה כבר מהפתיחה ובאה על שכרה עם שער מהיר של אלכס ברנגר בדקה השנייה. ויקטור ציהאנקוב השווה בדקה ה-56, אך אותו ברנגר השלים צמד כעבור שבע דקות והשיב את היתרון לבאסקים, כשאינייקי וויליאמס הוסיף ואריק גארסיה רק צימק רבע שעה לסיום.

מבחינת מאבק האליפות, ג’ירונה נמצאת במרחק של שש נקודות מריאל, אבל מבחינת הקרב על ליגת האלופות המצב הוא כזה: בילבאו שחזקה מאוד בתמונת הצ’מפיונס עלתה ל-49 נקודות, כשאתלטיקו מדריד נמצאת עם 51, ברצלונה עם 54 וכמובן שג’ירונה עם 56.

בג’ירונה כמובן לא אמרו את המילה האחרונה במאבק על הצ’מפיונס, אך אין ספק שהיכולת המדאיגה של הבחורים של מיצ’ל עלולה לעלות לה ביוקר, ומבחינתם יהיה חבל מאוד לוותר על השתתפות במפעל האירופי הבכיר אחרי עונה כה נהדרת עד עכשיו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה