כל 16 העולות לשלבי הנוקאאוט נקבעו וכבר הערב (שבת) תערך שמינית הגמר הראשונה, בה יאבקו הולנד וארצות הברית כל הכרטיס הראשון לרבע הגמר בקטאר. בניגוד לאמריקאים, האורנג’ רגילים למעמד ותהיה זו ההופעה התשיעית שלהם בשלב 16 האחרונות. 

הרכב הולנד: אנדריס נופרט, וירג’יל ואן דייק, יוריאן טימבר, נתן אקה, דנזל דומפריס, דיילי בלינד, מארטן דה רון, פרנקי דה יונג, דייבי קלאסן, קודי גאקפו וממפיס דפאיי.

הרכב ארה”ב: מאט טרנר, סרג’יניו דסט, וולקר צימרמן, טים רים, אנתוני רובינסון, טיילר אדאמס, יונוס מוסא, ווסטון מקיני, חסוס פריירה, כריסטיאן פוליסיק וטימוטי וואה.

לואי ואן חאל ודיילי בלינד במסע"ת (רויטרס)לואי ואן חאל ודיילי בלינד במסע"ת (רויטרס)

מאמן ההולנדים, לואי ואן חאל, דיבר לקראת המפגש במסע”ת: “לארה”ב יש המון אנרגיה, השחקנים שלה נותנים הכל. היא נבחרת טובה. יש נבחרות שלא טובות ככלל אבל מצליחות בזכות יכולות אישיות של שחקנים, ארה”ב היא לא כזו אלא טובה בזכות עצמה”.

על הביקורת בהולנד: “ב-2014 זה היה בדיוק אותו הדבר (הגיעו למקום השלישי בהדרכתו), עכשיו זה שוב קורה. אני רגיל לזה, השחקנים רגילים לזה ואנחנו ממשיכים קדימה בשקט שלנו”.

על האם התכונן לפנדלים: “זה חשוב ביותר. פספסנו את הגמר ב-2014 בגלל זה למרות שהיינו יותר טובים מארגנטינה בחצי הגמר. הקדשתי לזה תשומת לב רבה כדי שלבועטים ולשוער יהיה יותר ביטחון עצמי הפעם".

שיא עולם: האיש שנכח בכל משחקי המונדיאל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה