לאמין ימאל עומד לעשות היסטוריה בטורניר היורו שייפתח בסוף השבוע הקרוב. ילד הפלא של ברצלונה עומד ככל הנראה להפוך לשחקן הצעיר ביותר אי פעם שערך בכורה באליפות אירופה בגיל 16 בלבד. היום (שלישי) ערך הכישרון ריאיון בספרד ושיתף בתחושות לקראת המסע שיעבור עם ’לה רוחה’.

“אנחנו לא באים לטייל, אלא כדי לעשות היסטוריה”, הכריז לאמין ימאל, “אני מקווה שנגיע רחוק, ואז אצפה במשחקים האולימפיים מהטלוויזיה", הוא הוסיף והתייחס לאפשרות שישחק במדי הנבחרת בשני הטורנירים הקיץ.

כשנשאל על איך זה לשחק עם עצמו במחשב ובטלוויזיה, הפתיע לאמין ימאל: "כשאני משחק בפלייסטיישן אני שם אותי ואת ניקו וויליאמס כשחקני כנף לפני דמבלה ואמבפה. השחקן הטוב בכל הזמנים? מסי במקום הראשון, אבל אהבתי מאוד גם את ניימאר ועקבתי אחריו הרבה". כזכור, שחקן הכנף של אתלטיק בילבאו נמצא על הרדאר של הקטלונים וקושר למעבר למועדון הפאר פעמים רבות.

לאמין ימאל וניקו וויליאמס (רויטרס)לאמין ימאל וניקו וויליאמס (רויטרס)

על כך אמר הכישרון של הבלאוגרנה: “זה נכון שבשנים האחרונות לא היו קיצוניים כמוני או ניקו, או שנשארו פחות מהם. אנחנו מאוד שמחים שאומרים לנו שאנחנו מביאים משהו אחר, ואנחנו הכי נהנים לשחק יחד. מגיע לברצלונה? לא דיברנו על זה”.

על הלימודים במקביל התלוצץ הקיצוני הצעיר: "הבאתי את שיעורי הבית שלי לכאן, יש לי שיעורים מקוונים ואני מצליח לא רע. אני מקווה שהמורה לא יתעצבן עליי”.

הילד נשאל על החיים כשחקן כדורגל צעיר ועל ילדותו: “לא מזמן צפיתי ביורו על הספה עם אמא שלי. אני תמיד נושא את השכונה בה גדלתי איתי כי החברים שלי, המשפחה וסבתא שלי שם. זה המקום היחיד שבו אני יכול ללכת בלי כובע ואף אחד לא מבקש ממני תמונה או משהו כזה".

ניימאר משתף על החיים היפים בערב הסעודית

 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה