“מביך” ו“אסון” היו רק חלק מהתגובות בתקשורת הפולנית למפלה וההפסד 3:1 לאוסטריה, שקירב את רוברט לבנדובסקי וחבריו להדחה מהיורו. בתקשורת הפולנית ניסו לסכם את האכזבה הקשה מהנבחרת במסגרת אליפות אירופה.

“האוסטרים היו אפקטיביים יותר”, הודו בתקשורת הפולנית, “רק היריבה שלנו בעטה וכל ניסיון של פולין הסתיים בכישלון. ההגנה האוסטרית הייתה מושלמת”. בכלי תקשורת נוסף נכתב: “התקווה כבויה, כבר מהפתיחה זה היה נראה רע”.

בעוד כלי תקשורת קטלו את השחקנים בציונים, כשרק שחקן אחד קיבל ציון גבוה מ-5. לאחר המשחק, קשישטוף פיונטק שיתף: “רצינו לנצח ולהשיג את שלוש הנקודות, אבל לא עמדנו באינטנסיביות במחצית השנייה והפסדנו”.

החלוץ הפולני הוסיף: “האגרסיביות והלחץ של האוסטרים היו טובים מאוד. ב-15 הדקות הראשונות לא הצלחנו להתמודד עם זה, אבל אחרי זה נראינו טוב יותר. נכנסנו טוב לחצי השני, אבל משהו היה חסר. ננסה לכבוש כמה שיותר מול צרפת ונראה מה יהיה”.

לבנדובסקי מאוכזב (רויטרס)לבנדובסקי מאוכזב (רויטרס)

פיוטר ז’ילינסקי שיתף: “קשה לומר מה לא עבד. פתחנו רע את המשחק וב-15 הדקות הראשונות נראה שלא טרחנו. כשהכדור היה אצלנו זה נראה נחמד, אני חושב שלא פחדנו ורצינו לנצח. יש לנו עוד משחק אחד ונראה מה יהיה. היינו יכולים להשתמש טוב יותר בשטחים, הפסדנו וזה הכל”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה