פיצוץ בנבחרת איטליה? מצלמות הטלוויזיה קלטו את מאמן האזורי לוצ’אנו ספאלטי כועס מאוד על ז’ורז’יניו בן ה-32, ואף טוען על הקווים: “אין טעם שישחק”. ז’ורז’יניו אכן הוחלף בבראיין כריסטנטה כבר בהפסקה, במצב של 0:0 מול ספרד, שניצחה בסופו של דבר 0:1.

האזורי לא הרשימו מול החבורה של לואיס דה לה פואנטה במשחק שהוכרע בזכות שער עצמי של ריקרדו רספדורי בדקה ה-55. ההפסד מותיר את אלופת אירופה עם שלוש נקודות, כשהלחץ עליה לקראת המפגש מול קרואטיה ביום שני, אך היא יודעת שתיקו יספיק לה כדי להעפיל.

ב’סקיי ספורטס’ איטליה ראו את ההערה שזרק ספאלטי לעברו של ז’ורז’יניו במהלך 45 הדקות הראשונות, כשהוא אמר בספסל: “וא צריך לגרום לדברים לקרות, אחרת אין טעם שישחק”. החילוף של שחקן ארסנל לא שינה יותר מדי את היכולת של נבחרתו.

ז'ורז'יניו מול יוסוף יאזיסי (רויטרס)ז'ורז'יניו מול יוסוף יאזיסי (רויטרס)

לוצ’אנו ספאלטי, מאמן איטליה, אמר אחרי המשחק: “היה ברור מההתחלה שהם הרבה יותר חדים מאיתנו. אם אתה לא מגיב באותה המהירות, הכל הופך לקשה יותר. הם היו מהירים מאיתנו בהחלטות שלהם, בלחץ, בעבודה הקבוצתית והכל מסתכם בעובדה שלא היינו חדים כמוהם. אנחנו צריכים להתאושש”. 

“היינו מתוחים. כל פעם שניצחנו במאבק על הכדור, איבדנו אותו שוב. ההחלטות שלנו לא היו מדויקות, התגובה שלנו הייתה בעייתית. ההבדל היה ברור מדי”, הוסיף המאמן. ג’אנלואיג’י דונארומה הוסיף: “טעינו יותר מדי במסירות קלות ולא הראנו איכות, אז נענשו. אנחנו כועסים, אבל נשתמש בזה במשחק האחרון”. 

לוצ'יאנו ספאלטי (רויטרס)לוצ'יאנו ספאלטי (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה