נבחרת הולנד נפרדה אתמול (שישי) עם צרפת ב-0:0 במשחק שהבטיח הרבה וגם קיים, אך הסתיים מחוסר שערים והעניק להולנדים נקודה חשובה במאבק קשה שכנראה תעזור מאוד לאורנג’ לסלול את דרכם לשלב הנוקאאוט על אף שער פסול שנוי במחלוקת של צ’אבי סימונס.

מאמן האורנג’, רונאלד קומאן, התוודה בתום ההתמודדות: “מבחינת איכות, פיזיות וניסיון, צרפת נמצאת קצת מעלינו. אני שמח! אם הייתם שואלים אותי אם אני חותם על ארבע נקודות לאחר שני משחקים כשאחד מהם נגד צרפת, הייתי עושה זאת”. עוד הוסיף וביקר את הפסילה: “אם מדובר נבדל אתה לא אמור להזדקק לחמש דקות כדי לבדוק. אם יש כל כך הרבה ספק, אז מאשרים. השוער הצרפתי פשוט איחר בתגובה והכדור נכנס לרשת”.

“דאמפריס היה בנבדל, אבל הוא לא מפריע לשוער. כשזה לא קורה, אז זה שער חוקי לדעתי. אם אתה צריך לבדוק את זה חמש דקות, כי זה כל כך קשה... אני לא מבין את זה. מבחינתי הוא לא מפריע לשוער. יחד עם זאת, מבחינת איכות, פיזיות וניסיון, צרפת קצת יותר טובה מאיתנו", סיכם המאמן.

רונאלד קומאן כועס (רויטרס)רונאלד קומאן כועס (רויטרס)

הקפטן ההולנדי, וירג’יל ואן דייק, דיבר גם בסיום וטען: “הגול של סימונס? לפי מה שאני ראיתי, הגול צריך היה להיות מאושר”. עוד המשיך ועבר לפן החיובי: “המחויבות ורוח הלחימה שלנו במשחק היו מצוינים. השגנו נקודה מול צרפת ועכשיו ממשיכים הלאה”.

שחקני הולנד חגגו מוקדם מדי (רדאד ג'בארה)שחקני הולנד חגגו מוקדם מדי (רדאד ג'בארה)

גם קשר הנבחרת, תיג’אני ריינדרס, סיפר לאחר ההתמודדות: “היינו מעדיפים לצאת עם כל שלוש הנקודות כדי להבטיח סופית את ההעפלה, אבל חייבים להיות מסופקים גם מאחת, מדובר בנקודה משמעותית. תיקו מול אוסטריה יספיק? מודעים לזה, אבל אנחנו רוצים לנצח אותה”.

"רוצים לנצח את אוסטריה", ריינדרס (רדאד ג'בארה)"רוצים לנצח את אוסטריה", ריינדרס (רדאד ג'בארה)

שוער נבחרת הולנד, בארט ורברוגן, הצהיר: “האם אנחנו יכולים להתמודד עם הנבחרות הגדולות ביותר? בוודאי שכן, לא הפסדנו כאן היום נכון?” כאשר מי שבגין נבדל שלו נפסל שערו של סימונס, דנזל דומפריס, סיכם וטען: “לא הרגשתי שהפרעתי למאנייאן במהלך”.

צ'אבי סימונס לא מבין את פסילת השער(רדאד ג'בארה)צ'אבי סימונס לא מבין את פסילת השער(רדאד ג'בארה)
מרטינס יוצא להגנת רונאלדו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה