משחק הפתיחה בין גרמניה לסקוטלנד ביורו 2024 יתקיים כבר ביום שישי הקרוב, ואם אתם כבר לא יכולים לחכות, יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים. אתם מוזמנים להצטרף למשחק הניחושים של ONE ביורו, ולנחש את תוצאת המשחק, וגם להזמין חברים לקבוצות פרטיות כדי שיישחקו יחד אתכם.

על פי מומחי הווינר (נכון לכתיבת שורות אלו), גרמניה היא הפייבוריטית המובהקת לנצח במשחק הזה, שכן היחס על ניצחונה הוא 1.25 בלבד, היחס לתיקו הוא 5.00 והיחס לניצחון של סקוטלנד הוא בכלל 9.20…

מה לגבי התוצאה: על פי הווינר (נכון לכתיבת שורות אלו) התוצאה הסבירה ביותר היא 0:2 לגרמניה עם יחס של פי 4.80. התוצאה הבאה בתור היא 0:1 עם יחס של 6.00, ומיד לאחריה 0:3 עם יחס של 6.20. במידה ואתם חושבים שיסתיים 1:2 לגרמניה (סקוטלנד תצליח לכבוש), זו התוצאה במקום הרביעי בסדר עם יחס של 7.20. 

לחצו כאן למשחק הניחושים

משחק הניחושים של ONE ביורו

איך הניקוד עובד? 5 נקודות על ניחוש של תוצאה מדויקת, 3 נקודות על ניחוש של הפרש נכון (למשל, ניחשתם 1:3 ונגמר 0:2), 2 נקודות על ניחוש נכון של מגמה (למשל, ידעתם שיהיה ניצחון אבל לא פגעתם לא בתוצאה ולא בהפרש), ו-0 נקודות אם לא הגעתם לשום אחד מהמצבים הקודמים (ניחשתם שייגמר 1:1 ונגמר בכלל 4:1 – טעיתם בתוצאה, בהפרש ובמגמה).

בנוסף אתם מוזמנים לנחש מי תהיה הזוכה בטורניר (15 נקודות), מי תהיה סגניתה (10 נקודות) ומי יהיה מלך השערים (10 נקודות). חשוב לזכור שאת ניחושים אלו עליכם לסיים עוד טרם תחילת היורו (לאחר מכן הם יינעלו). נציין כי על פי מומחי הווינר האלופה אמורה להיות מוכרעת בין אנגליה לצרפת, כאשר מלך השערים צפוי להיות כמובן קיליאן אמבפה.

לחצו כאן למשחק הניחושים

משחק הניחושים כבר כאן (Bing Image Creator)משחק הניחושים כבר כאן (Bing Image Creator)

כמובן שמעבר לתחרות הכללית, אתם יכולים לפתוח קבוצות פרטיות עם חברים, עם משפחה, עם החבר’ה מהעבודה, עם החבר’ה מהמילואים או עם כל מי שתרצו (יש כפתור שליחת לינק בוואטסאפ בסיום בניית הקבוצה הפרטית). תוכלו לפתוח קבוצה אחת, שתי קבוצות או כמה קבוצות שרק תרצו – אין הגבלה על מספר הקבוצות. בכל הקבוצות תהיו עם אותם ניחושים, אבל ייתכן שבקבוצה אחת תהיו מדורגים ראשונים ובקבוצה אחרת תהיו אחרונים (ככה תפזרו את הסיכון).

בכל קבוצה פרטית שתיצרו תוכלו גם לקבוע את הפרסים ביניכם (יש תיבת טקסט בה תוכלו להזין למשל שמי שיסיים ראשון יוזמן על ידי כולם לארוחה, השני לא יישלם בערב בירה, וכן הלאה וכן הלאה). שיהיה לכם בהצלחה.

לחצו כאן למשחק הניחושים

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה