אנגליה נערכת לקראת חצי הגמר מול הולנד הערב (רביעי, 22:00), ואחת מהסוגיות שהמאמן גארת’ סאות’גייט התבקש להתייחס אליהן במסיבת העיתונאים היה שיבוץ השופט, שבעבר ג’וד בלינגהאם אמר עליו שמכר משחק, מה שגרם לכוכב ריאל מדריד להיקנס ב-40,000 אירו.

“לא דיברתי על זה עם ג’וד בכלל”, אמר סאות’גייט, “אני חושב שכולם יודעים איך להתייחס לשופטים – בכבוד טוטלי. אני יודע שבאופ”א מעריכים את איך שאנחנו מתייחסים לשופטים ואני לא מודאג ממי השופט, אני אפילו לא שוקל את זה”.

על האפשרות שיהיו יותר אוהדים הולנדים ביציעים אמר: “אני חושב שהשחקנים שלי רגילים לזה. האווירה באצטדיונים הייתה פנטסטית לאורך הטורניר וזה מוסיף אינטנסיביות למשחקים, אני בטוח שהאוהדים שלנו ידאגו שישמעו אותם ושיהיה הרבה צבע”.

אוהדי הולנד (רדאד ג'בארה)אוהדי הולנד (רדאד ג'בארה)

הארי קיין התייחס לסוגיית ההארכות בטורניר: “שאלה טובה, אני לא בטוח אם כדאי ישר ללכת לפנדלים. היו כמה רגעים גדולים בהארכה ובחלק מהמקרים שתי הנבחרות היו עייפות וחיכו לפנדלים. בסוף זה לא בידיים שלנו, אז אני בטוח שמי שיקבל את ההחלטה יעשה את הדבר הנכון”.

על ספרד, ניקו וויליאמס ולאמין ימאל אמר החלוץ: “לספרד היה טורניר פנטסטי. השחקנים שלהם משחקים עם הרבה חופש ויש להם צעירים כישרוניים. זה לא מפתיע שהם היכן שהם נמצאים, תמיד הנבחרת שלהם טובה ונראה מה יהיה”.

הארי קיין (רויטרס)הארי קיין (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה