לא בכל יום מקבלים 120 מיליון (גם אם הם וירטואליים) להקמת נבחרת עם הכוכבים הכי גדולים באירופה. במשחק הפנטזי יורו של ONE חשוב להשתמש בתבונה בכסף שקיבלתם ולחלק אותו באופן מושכל בשחקנים שלדעתכם שווים את ההשקעה.

הצטרפו עכשיו ל-ONE פנטזי יורו ואולי תזכו במסך 75 אינץ’, חופשה באילת או בסמארטפון בכל מחזור

הערך הכספי אשר נקבע לשחקנים השונים ברובו משקף את היכולת שלהם לתרום לקבוצתכם, אך לאחר סקירה של מחירי כלל השחקנים במשחק, מצאנו לנכון להפנות את תשומת לבכם ל-5 שחקנים אשר לדעתנו ניכר כי האינפלציה השפיעה גם על מחירם הנקוב, שלא בצדק.

אוסמן דמבלה (צרפת, 12 מ') - אין ספק שאוסמן דמבלה הוא אחד הכוכבים הגדולים ביבשת, כזה שנהנה לחגוג את שעריו גם מול קבוצותיו הקודמות. דמבלה נכנס לרשימה בעיקר בגלל שלנבחרת צרפת כלים התקפיים רבים, וכמובן בראשם קיליאן אמבפה אך גם אנטואן גריזמן, כך שבחירה בשחקן בעלות לא נמוכה בנבחרת שגם משחקת בבית לא קל, יכולה להוות הוצאה כספית מיותרת.

תיאו הרננדז (צרפת, 12 מ') - הוא מבין המגינים ההתקפיים המובילים בטורניר, אך חשוב לזכור כי ספיגה של שער אחד לרשת נבחרתו מורידה משמעותית את היכולת שלו לצבור מקסימום נקודות. נבחרת צרפת נמצאת בבית הכולל את הולנד, פולין ואוסטריה - נבחרות שבהחלט שוות שער אחד לפחות גם מול צרפת האימתנית.

תבחרו אותו? תיאו הרננדז (רדאד ג'בארה)תבחרו אותו? תיאו הרננדז (רדאד ג'בארה)

פדריקו קייזה (איטליה, 11 מ') - את נבחרת איטליה אסור אף פעם להפסיד, אולם מהתרשמות ממשחקי ההכנה שלה - ניכר כי ההתקפה האיטלקית חסרת מעוף יצירתי, ועל כן גם אם פדריקו קייזה הוא המוציא לפועל העיקרי באיטליה, ייתכן ועדיף לבחור שחקני הגנה מנבחרת זו אל מול הימור התקפי לא זול בדמותו.

ג’מאל מוסיאלה (גרמניה, 12 מ') - בדומה לנבחרת איטליה, גם נבחרת גרמניה מראה קושי בהתקפה במשחקי ההכנה וג'מאל מוסיאלה הוא השחקן ההתקפי היקר ביותר בנבחרת זו - כך שבמידה ובכל זאת תרצו להמר על התקפה גרמנית, מומלץ לבחור בנכסים זולים יותר כדוגמת אילקאי גונדואן או טוני קרוס אשר אחראים על הפנדלים והנייחים.

מוסיאלה. אולי כן אולי לא (רויטרס)מוסיאלה. אולי כן אולי לא (רויטרס)

קודי גאקפו (הולנד, 11 מ') - אז נכון שמשחקי הכנה אינם מעידים בוודאות על ביצועי הנבחרת ביורו עצמו, אך בכל זאת נבחרת הולנד נראתה מצוין במשחק ההכנה מול נבחרת קנדה ביום חמישי האחרון, בה ניצחה לא פחות מ-0:4. אז למה גאקפו בכל זאת ברשימה? בעיקר בשל העובדה שהניצחון המרשים הזה הושג בהשתתפותם של 17 שחקני נבחרת, שאף אחד מהם הוא לא קודי גאקפו. מאמן הולנד, רונאלד קומאן, אף הצהיר כי ייתכן והמגן הנפלא ג’רמי פרימפונג יתופקד כשחקן כנף בחלק מהמשחקים, כך שייתכן והדקות של גאקפו יצטמצמו יותר משציפה.

הצטרפו עכשיו ל-ONE פנטזי יורו ואולי תזכו במסך 75 אינץ’, חופשה באילת או בסמארטפון בכל מחזור

כמה מילים על משחק הפנטזי יורו

אתם מתחילים עם תקציב של 120 מיליון (שישתנה אחרי שלב הבתים) עמו אתם צריכים לבחור 11 שחקני הרכב, 4 שחקני ספסל וכן קפטן עליו כמובן אתם מקבלים ניקוד כפול (15 שחקנים בסך הכול – חובה לבחור את כולם). שימו לב שאתם יכולים לבחור במערכים שונים החל מ-4-4-2 ועד ל-4-3-3.

מה משמעות שחקני הספסל שלכם? במידה ושחקן ספסל זכה בניקוד גבוה יותר משחקן אחר שלכם באותה עמדה, תקבלו את הניקוד של שחקן הספסל שלכם. למשל, אם המגן שלכם עשה 2 נקודות, והמגן שלכם על הספסל עשה 6 נקודות, תקבלו את הניקוד של שחקן הספסל, קרי 6 נקודות (אז כדאי לכם להשקיע מחשבה בחלוקת התקציב שלכם).

איזה כיף שהפנטזי כבר כאן (Bing Image Creator)איזה כיף שהפנטזי כבר כאן (Bing Image Creator)

שימו לב שבשלב הבתים אתם יכולים לבחור רק שני שחקנים מאותה נבחרת כדי שהקבוצה שהרכבתם תהיה חוקית (שיטת הניקוד מפורטת בחוקי המשחק – נפרסם אודותיה כתבה נפרדת בהמשך).

מוכנים לעוד בשורות טובות? עד לסגירת חלון החילופים אתם יכולים לעשות כמה שינויים שתרצו, ואתם אינכם מוגבלים כמו במשחקי ליגת חלומות/פנטזי אחרים (בין אם זה שינוי אחד, או החלפת 5 הרכבים מלאים עד שנסגרתם על עצמכם).

הצטרפו עכשיו ל-ONE פנטזי יורו ואולי תזכו במסך 75 אינץ’, חופשה באילת או בסמארטפון בכל מחזור

ואיך אפשר גם בלי ליגות חברים בהם תוכלו לשחק באופן פרטי מול חברים מהעבודה, מהלימודים, מהמשפחה או מהמילואים – ואתם גם אינכם מוגבלים במספר הקבוצות שתרצו לפתוח. בנוסף, עם פתיחת הקבוצה, אתם יכולים להזין את מנגנון הפרסים הפרטי שלכם בתוך הקבוצה (מי שמסיים במקום הראשון מוזמן לארוחה על ידי השאר, וכן הלאה).

הפרסים שמחכים לכם בפעילות (מערכת ONE)הפרסים שמחכים לכם בפעילות (מערכת ONE)

וכמובן שאי אפשר בלי פרסים: הזוכה במקום הראשון במשחק הכללי יקבל מסך 75 אינץ’ מטורף בו הוא יוכל לצפות בכל המשחקי הליגה הספרדית והליגה האיטלקית המשודרים בערוץ ONE בעונת 2024/25. הזוכה במקום השני במשחק הכללי יקבל חופשה זוגית באילת, ויש כמובן פרס מחזורי – סמארטפון בכל מחזור (בסך הכול יש שבעה מחזורים: 3 בשלב הבתים, שמינית גמר, רבע גמר, חצי גמר וגמר). בהצלחה לכולכם!

הצטרפו עכשיו ל-ONE פנטזי יורו ואולי תזכו במסך 75 אינץ’, חופשה באילת או בסמאטרפון בכל מחזור

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה