קיליאן אמבפה אמנם מרוכז ביורו בימים אלו, אבל יש עוד סאגה אחת שמאוד מעסיקה אותו. אמנם החלוץ שמסיים חוזה בפאריס סן ז'רמן כבר חתם רשמית בריאל מדריד והוכרז כשחקן החדש שלה, אבל נראה שעזיבת עיר האורות תהיה בטריקת דלת של ממש ובטונים צורמים.

לפי דיווח מהערב (שישי) ב'לאקיפ', הכוכב תובע מאלופת צרפת לא פחות מ-100 מיליון אירו בעבור משכורות ובונוסים שלא שולמו לו מאז חודש אפריל. החלוץ שלח לקבוצה התראה לפני תביעה כדי שתשלם לו את מה שהיא חייבת לו ונראה שאנחנו בפתחה של פרשה ארוכה חדשה בין הסקורר למועדון הצרפתי.

"עבר הרבה זמן מאז שכולם הבינו שהסיפור בן שבע השנים בין אמבפה לפ.ס.ז' ייגמר רע. ההכרזה הרשמית של ריאל מדריד על החתמתו לא סגרה את הפרק של הקונפליקט האחרון והרעיל מול פ.ס.ז', כשהיחסים שלה, או יותר נכון של הנשיא נאסר אל חלאיפי עם קיליאן, נכנסו למימד חדש בתקופה האחרונה", נכתב ב'לאקיפ'.

קיליאן אמבפה ונאסר אל חלאיפי (רויטרס)קיליאן אמבפה ונאסר אל חלאיפי (רויטרס)

מוקדם יותר במאי חשפו בתקשורת הצרפתית שפ.ס.ז' לא שילמה לאמבפה משכורת מאז אפריל, ומנעה ממנו בונוס נוסף, שהחלוץ מצידו עירב עורכי דין. במועדון עשו כל שביכולתם כדי לחסוך כסף מהמעבר של הסקורר למדריד, מכיוון שמהבלאנקוס הם לא קיבלו אפילו אירו אחד עקב סיום החוזה שלו.

עוד ציינו בצרפת שהשחקן הציע לוותר על 55 מיליון אירו ברוטו בבונוסים בתנאים מסוימים, אבל זה היה הסכם בעל פה בלבד, מבלי שהוא חתם על חוזה בנושא. בתקשורת אף טוענים שבפ.ס.ז’ לא מתכוונים לשלם לו את משכורות אפריל-יוני ולפיכך הכל מצביע על כך שהצדיים יגיעו לבית המשפט.

נאסר אל חלאיפי סירב לקבל את העובדה שהכוכב הכי גדול שלו יעזוב מבלי שהקבוצה תקבל כסף, ובין השניים כן היה הסכם ג'נטלמני לפיו השחקן יוותר על נתח מסוים מהכסף שהגיע לו, ובתמורה לא ייבשו אותו על הספסל בעונתו האחרונה בעיר האורות. בפועל, אמבפה אכן שיחק, במיוחד בליגת האלופות, כשבליגה לואיס אנריקה מדי פעם לא פתח איתו והשתמש בו רק מהספסל.

מרטינס יוצא להגנת רונאלדו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה