הסיבוב השני של גביע המלך הספרדי התקיים אתמול (שלישי) כשבמוקד ויאריאל התקשתה מול גויחואלו שהצליחה לגרור את הצוללת הצהובה להארכה, אך בסופו של דבר ויאריאל הצליחה לצאת מהמשחק כשידה על העליונה, חטאפה ניצחה את דיוססאנו ואתלטיקו בילבאו גברה על ריבר. בשמינית הגמר של גביע הליגה האנגלי, לסטר לא התקשה עם ניצחון על מילטון כשגם ניוקאסל הפעילה לרבע הגמר.

גביע המלך הספרדי:

אלצ’ה פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון 0:3 על גוואדלחרה משערים של פרה מייה (5’), אסקיאל פונסה (82’) וטטה מורנטה (93’). חטאפה לא התקשתה מול דיוססאנו כשניצחה 0:2 מצמד של מוניר אל חדאדי (31’, 53’). מיורקה ניצחה 0:1 קטן את ריאל אוניון משער של דני רודריגס (20’). אתלטיקו בילבאו ללא הרשימה עם 0:1 מול ססטאו ריבר משער בודד של ראול גארסיה (32’). ויאריאל התקשתה מאוד מול גויחואלו ונגררה להארכה. פפה קארמונה כבש ראשון (14’), אך ג’רארד מורנו בפנדל (41’) וארנואט דאנג’ומה (93’) נתנו את הניצחון לצוללת הצהובה. אספניול ניצחה 0:1 את אתלטיקו פאסו משער של ניקו מלמד (80’)

 גביע הליגה האנגלי: 

שמינית הגמר של הגביע האנגלי הסתיים ללא הפתעות. לסטר הביסה 0:3 את מילטון משערים של (יורי טילמאנס 18’), איוסה פרסה (30’) וג’יימי ורדי שסגר את העניין (50’). וולבס עם ניצחון מאוחר 0:2 על ג’ילינגהאם משערים של ראול חימנס מכדור עונשין מ-11 מטרים (77’) וראיין אייט נורי (91’). סאות’המפטון כמעט והסתבכה כשנקלעה לפיגור מוקדם בניצחון 1:2 מול לינקולן סיטי, אך צמד שערים של צ’ה אדאמס נתנו את הניצחון. ניוקסאל גברה 0:1 על בורמונת’ משער עצמי של אדם סמית’ (67’).

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה