ריאל מדריד העפילה אמש (חמישי) לחצי גמר גביע המלך הספרדי בסטייל עם 1:3 על ג’ירונה, שבסיכום שני המשחקים מדובר ב-3:7 ענק של הבלאנקוס. אבל מי שבלט מעל כולם והפך לשיחת הערב הוא קארים בנזמה, שכבש צמד גדול וסוף כל סוף הראה מה הוא שווה.

החלוץ הצרפתי הוותיק שמשחק במועדון מאז 2009, כבש את שעריו ה-208 וה-209 ובכך עקף את הוגו סאנצ’ס, מאגדות המועדון, בדרך למקום השישי בטבלת כובשי השערים של המועדון בכל הזמנים. לפני ניצבים פרנץ פושקאש האגדי עם 242 שערים, סנטיאנה עם 290 שערים, אלפרדו די סטפנו שניצב במקום השלישי עם 308 שערים, ראול עם 323 כיבושים ובמקום הראשון כריסטיאנו רונאלדו שכבש 451 שערים. לבנזמה יש 136 שערי ליגה בסך הכל, 47 שערים בליגת האלופות, 20 בגביע הספרדי, 3 בגביע העולם לקבוצות, 2 בסופר קאפ הספרדי ואחד בסופרקאפ האירופי. 

ראשון: 21:45 ריאל מדריד מול אלאבס

מאמנו דייגו סולארי החמיא ליכולתו: “אני מצטער בשביל כל האנשים שניסו להוריד את בנזמה כל הזמן, יש להם עדיין זמן לגלות את מה שגילו אותם מבקרים מהשבוע שעבר, הם עוד יכולים ליהנות ממנו, זה רגע נפלא עבורו. אנחנו תמיד מנסים להגיע הכי רחוק שיש, זו הרוח שלנו,  ריאל תמיד במרכז, זו קבוצה שתמיד מוכנה שיש לה את הרוח הקבוצתית, חבורה של לוחמים ווינרים, האתגר שלנו הוא להמשיך ככה. התחרות היא יומיומית, מה שעשינו כאן הוא מסר לאלאבס, היריבה הבאה”.

האם הכישרון שלו כמאמן עושה את ההבדל: “הכישרון שייך לשחקנים, הם הגיעו ועשו משחק אדיר מול ג’ירונה, עם המון התלהבות, עבודה קשה ואיכות. מי אעדיף בחצי הגמר? נשארו ארבע קבוצות מצוינות, יהיו שני חצאי גמר יפים, את מי שנקבל נםגוש בהמון התלהבות”.

סנטיאגו סולארי (La Liga)סנטיאגו סולארי (La Liga)

היכולת של גארת’ בייל: “השחקנים שחוזרים מפציעה חייבים למצוא את הקצב שלהם בחזרה. עכשיו כולם כשירים שוב והאמת שהייתי מעדיף שיהיו יותר משלושה חילופים וישנו את החוקה, כי הייתי רוצה לראות יותר שחקנים. יש לנו משחקים חשובים ולכן אנחנו חייבים את כל השחקנים במיטבם. אנחנו נלחמים בכל החזיתות, אנחנו אף פעם לא מרימים ידיים או נכנעים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה