שלב שמינית גמר הגביע הספרדי נערך היום (שלישי) כאשר סביליה התארחה אצל חטאפה והעפילה לרבע הגמר עם 1:3, ואתלטיק בילבאו אירחה בסן ממס את אלאבס והעפילה גם היא עם 0:2.

חטאפה – סביליה 2:0

הקבוצה מאנדלוסיה פתחה נהדר את המשחק כשהבלם הוותיק, סרחיו ראמוס, היה הראשון לעלות על לוח הכובשים כבר בדקה השמינית.  רבע שעה בדיוק לאחר מכן חיימה מאטה סיפק את שער השוויון, אך צמד של ישחק רומרו ברנל בדקות 48 ו-55 נתן לאורחת את הניצחון ששלח אותה לרבע הגמר.

האנדלוסים, שרושמים עונה פחות טובה בלשון המעטה וניצבים במקום ה-17 בליגה המקומית, יקוו להמשיך עם היכולת הטובה מהגביע גם בליגה, כשיתארחו בסיבוב הבא אצל המרענן הרשמי – ג’ירונה. המארחת מנגד ניצבת במקום העשירי בליגה, ולאחר ההדחה הכואבת מהגביע, תקווה להמשיך ולהתקדם במעלה טבלת לה ליגה.

אתלטיק בילבאו – אלאבס 0:2

הקבוצה מחבל הבאסקים אירחה בסן ממס את הקבוצה מצפון מזרח ספרד והעפילה אל רבע גמר הגביע הספרדי בזכות צמד שערים של אסייר וייליברה בדקות 28 ו-60, ששלחו את בילבאו לשלב הבא על חשבון האורחת. 

לבאסקים עונה נהדרת, כאשר בכל הנוגע לליגה המקומית, הם ניצבים באופן זמני במקום השלישי (משחק אחד יותר מברצלונה ואתלטיקו מדריד) בטבלת לה ליגה ויקוו להמשיך ביכולת הנהדרת כשיתארחו אצל ולנסיה במחזור הבא. האורחת מנגד גם חווה עונה לא רעה מבחינתה וניצבת במקום ה-13 בליגה, ולאחר ההדחה מהגביע תנסה להתקדם במעלה הטבלה.

טנריפה – מיורקה 1:0

הקבוצה מהליגה הבכירה (מקום 14) הייתה זקוקה להארכה כדי לנצח את היריבה מאמצע טבלת הליגה השנייה (12) והמשחק הוכרע רק בדקה ה-120. קייל לארין, חלוץ נבחרת קנדה, כבש את השער המכריע ששלח את קבוצתו לסיבוב הבא אל מול הקהל המקומי המאוכזב בטנריף.  

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה