פרלאן מנדי נמצא בעיצומה של עונה נהדרת מבחינה אישית עבור ריאל מדריד. נראה שבגיל 28, המגן הצרפתי סוף כל סוף התאקלם במדי הבלאנקוס ולקח בשתי ידיים את ההזדמנויות שניתנו לו מקרלו אנצ’לוטי. המאמן האיטלקי אף לא מסתיר את חיבתו למגן השמאלי, כשהעונה הוא הפתיע וטען כי: “מנדי הוא המגן השמאלי ההגנתי הטוב בעולם”.

אף על פי כן, מסתמן כי הקיץ הלבנים מבירת ספרד צועדים בבטחה לעבר ‘גלאקטיקוס 2’, כשקיליאן אמבפה צפוי להצטרף לסוללת הכוכבים. מי שעוד סומן על ידי שיאנית הזכיות בליגת האלופות, ועורר הרבה רעש, הוא אלפונסו דייויס.

המגן הקנדי של באיירן מינכן מסרב להאריך את חוזהו בשורות הבווארים ועל פי דיווחים רבים בזמן האחרון, גם הוא נמצא בדרך למדריד לשם הרכבת הקבוצה המהירה בתבל. הגעתו כאמור, עשויה לפגוע מאוד במעמדו של מנדי בקבוצה.

אלפונסו דייויס (רויטרס)אלפונסו דייויס (רויטרס)

כתוצאה מכך, לפי דיווחים ב’לאקיפ’ הצרפתי, מנדי נמצא על הכוונת של מנצ’סטר סיטי, ארסנל וליברפול. המגן השמאלי נחשב לשחקן מנוסה, חזק ומהיר, בעל יכולות הגנה טובות ורמה גבוהה גם בהתקפות מעבר. גם ניוקאסל הביע בו עניין, אך הוא הבהיר שהוא לא מעוניין במעבר שכזה.

כעת נראה כי המרוץ להחתמת מנדי החל כשהתותחנים והמייטי רדס כבר פתחו בשיחות עם סביבתו של השחקן וגם הסיטיזנס כבר גיששו. בכל מקרה, יש לצרפתי מחזרות רבות שממתינות להחלטת הבלאנקוס לגביו.

טופ 5 לה ליגה: ריוחה יורה טיל לחיבורים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה