חלון ההעברות של ברצלונה עדיין לא הסתיים, הן מבחינת שחקנים שעוד עשויים להגיע (ז’ואאו קאנסלו וז’ואאו פליקס) והן מבחינת שחקנים שעלולים לעזוב, כמו אריק גארסיה, עבדה ובעיקר אנסו פאטי. האחרון רוצה לקבל יותר דקות, דבר שצ’אבי לא יכול להבטיח לו, ואחרי שבמשך תקופה ארוכה היה נחוש להילחם על מקומו, כעת נראה שהוא מוכן לעזוב את הקטלונים, כאשר הוא בדרך דווקא לברייטון. 

הקיצוני היה קרוב מאוד למעבר לטוטנהאם ובספרד אף דיווחו שזה “סגור ב-99%”, אלא שהגיע במהלך הלילה טוויסט משמעותי בעלילה עליו דיווח פבריציו רומאנו, כשהשחפים הגישו הצעה רשמית לבארסה עבור הכוכב והעסקה נסגרה. פניית הפרסה הזאת טובה מאוד למנור סולומון, שחקן טוטנהאם, שמעמדו היה עלול ואף צפוי להיפגע משמעותית עם הגעתו של פאטי. השחקן יעבור לברייטון בהשאלה לעונה אחת ללא אופציית רכישה, כאשר הקבוצה האנגלית תשלם את רוב שכרו. 

הקטלונים רוצים שהקבוצה שתצרף את פאטי תשלם את מלוא שכרו, ופאטי עצמו שהעדיף לעבור למועדון מהטופ, בחר בסופו של דבר בפרויקט המעניין של ברייטון, כאשר מאמנה רוברטו דה זרבי היה פקטור מכריע בשכנועו. ברייטון תצטרך לשלם את שכרו של פאטי שמוערך בכ-16 מיליון אירו ברוטו. כזכור, בניגוד לטוטנהאם, השחפים יתמודדו השנה באירופה.

בקטלוניה הזכירו קודם לכן גם את סביליה כאופציה עבור פאטי. אביו של הכוכב, בורי, העדיף שבנו ישחק דווקא אצל האנדלוסים, כיוון שבילה אצלם כשהיה בן 6 עד שהצטרף לאקדמיית בארסה בגיל 12, אבל היעד יהיה לאנגליה. כך או כך, עזיבתו של הספרדי הצעיר תאפשר לברצלונה להשלים את מעברו של ז’ואאו פליקס בהשאלה מאתלטיקו מדריד.

5 השערים הגדולים מהמחזור ה-3 בלה ליגה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה