הדרבי הלונדוני הסתיים ב-0:5 ענק לארסנל מול צ’לסי, כשהתותחנים סיפקו הצגת ענק באמירויות ועשו צעד חשוב לקראת הישורת האחרונה במאבק האליפות בפרמייר ליג.

“לילה קסום מההתחלה, פתחנו טוב מאוד, היינו נחושים ויצרנו הרבה הזדמנויות. היינו מאוד ממושמעים, כבשנו חמישה שערים ושמרנו על שער נקי מול קבוצה טובה”, אמר מאמן התותחנים מיקל ארטטה.

“בוסט לתקוות האליפות של ארסנל”, נכתב ב’סאן’, “ההפסד הכי כבד לפוצ’טינו כמאמן צ’לסי. טרוסאר כבש את השער ה-100 של התותחנים שחזרו למסלול אחרי חודש מורכב. ההפסדים לאסטון וילה ובאיירן נשכחו”.

מרטין אודגור מאושר (רויטרס)מרטין אודגור מאושר (רויטרס)

“הכל מצביע על מרוץ משולש מדהים באנגליה. בלי קול פאלמר שכבש 20 גולים בפרמייר ליג וסיפק רגעי קסם, צ’לסי נקרעה לגזרים על ידי ארסנל שהריחה דם בדרך לפער לפחות זמני של ארבע נקודות מסיטי ושלוש מליברפול”, הוסיפו.

ב’דיילי מייל’ נכתב: “צ’לסי היא חצי קבוצה בלי קול פאלמר, ארסנל לא נחנקה, ההיפך. הם שוב שיחקו כמו מלכים ולא רק הביסו את צ’לסי, אלא גם השפילו אותה. מרטין אודגור היה מבריק ועוצר נשימה”.

בצד השני, אשתו של טיאגו סילבה עקצה את צ’לסי אחרי ההשפלה. הבלם בן ה-39 עלה מהספסל בדקה ה-78 ואשתו בלה פרסמה בדף הטוויטר שלה אמוג’י של 3 הקופים (“לא ראיתי, לא שמעתי, לא אמרתי”), כמי שאין לה מילים על ההפסד.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה