באחד המהלכים המפתיעים ביותר בכדורגל העולמי בתקופה האחרונה, צ’לסי בחרה להיפרד ממאוריסיו פוצ’טינו, וזאת דווקא לאחר שנראה כי לאחרונה הבלוז עלו על דרך המלך, החלו לשחק כדורגל טוב יותר ולהשיג תוצאות לא רעות בכלל. עדיין לא ברור מי יחליף את המאמן הארגנטינאי, והשבוע, כוכב העבר של הלונדונים, אדן הזאר, שפרש בקיץ האחרון ממשחק פעיל, הציע מועמד משלו לרשת את משרת המאמן בצ’לסי.

כשנשאל האם הוא רוצה לראות את המאמן שעזב לאחרונה את ברייטון, רוברטו דה זרבי על הקווים בסטמפורד ברידג’, אמר הבלגי: “יש לי חבר בקומו שיכול להיות המנג’ר של צ’לסי”, והתכוון כמובן לססק פברגאס, שמשמש כעוזר המאמן של קומו שעלתה לאחרונה מהליגה האיטלקית השנייה לסריה א’.

הזאר, שבילה שבע שנים בצ'לסי בין 2012 ל-2019, מאמין שהספרדי, ששיחק עמו בקבוצה דאז יהיה אופציה טובה, למרות שאין לו ניסיון כמאמן ראשי. פברגאס בילה את השנתיים האחרונות בקומו, בתחילה כשחקן לפני שתלה את נעליו בקיץ האחרון. לאחר מכן הפך למאמן קבוצת הנוער של המועדון ואז גם הפך למאמן הזמני של הקבוצה הבוגרת בעקבות פיטוריו של מורנו לונגו בנובמבר האחרון, לפני שהגיע חודש לאחר מכן אוסיאן רוברטס, כשפברגאס הפך לעוזרו.

ססק פברגאס (הטוויטר של קומו)ססק פברגאס (הטוויטר של קומו)

על עזיבתו של פוצ'טינו, אמר הזאר: "הייתי קצת עצוב, למען האמת. אני חושב שהוא עשה עבודה מצוינת. אני יודע שאנשים רוצים שצ'לסי תהיה בין ארבע הראשונות, אבל זו הייתה עונת מעבר. הוא מאמן נהדר ואני מאחל לו בהצלחה. בואו נראה מי הולך להיות שם בעתיד”.

הזאר אולי רןצה את פברגאס בחזרה בסטמפורד ברידג', אבל הקשר של הבלוז לשעבר לא מועמד לתפקיד המאמן של הקבוצה. המועמד המוביל הוא דה זרבי, כשגם מועמדותם של אנצו מרסקה, קירן מק'קנה ותומאס פרנק נבחנת. למרות שדה זרבי כבר עזב את ברייטון, צ’לסי תצטרך לשלם לשחפים כ-5 מיליון ליש"ט כפיצוי אם תמנה את האיטלקי.

צפו: טוטי חזר לשחק - והחמיץ פנדל!
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה