מאז שבצ’לסי הכריזו רשמית על הפרידה ממאוריסיו פוצ’טינו, בכלי התקשורת הרבים עלו ספקולציות שונות לגבי זהותו של האיש שיעמוד על הקווים בסטמפורד ברידג’ בעונה הבאה. היום (שני) דווח כי המועדון הכריע וסימן את האיש שיירש את הארגנטיני.

לפי דיווח אמין ב’טלגרף’, המאמן שנבחר על ידי הנהלת הכחולים הוא אנצו מארסקה, שהיה בעברו עוזרו של פפ גווארדיולה במנצ’סטר סיטי ובעונה החולפת העלה בחזרה את לסטר סיטי לפרמייר ליג מהמקום הראשון בצ’מפיונשיפ.

לאחר שבימים האחרונים שמו עלה כאחד המועמדים האפשריים, המנג’ר האיטלקי סומן כ”מטרה מספר אחת” של צ’לסי, שכבר ביקשה באופן רשמי רשות מלסטר להחל בשיחות עם המאמן.

על מנת להנחית את מארסקה בלונדון, הבלוז יצטרכו לשלם כ-10 מיליון פאונד לשועלים. עוד נכתב כי המאמן מעוניין מאוד ונרגש לגבי הפרוייקט של המועדון והשיחות בין שני הצדדים עשויות להיות חיוביות. 

האיטלקי, שכאמור שימש כעוזרו של גווארדיולה, היה חלק מצוות האימון של מנצ’סטר סיטי בזכייה בטרבל בעונת 2022/23 ובעונה לפני כן גם היה מאמן ראשי בפארמה למשך שבעה חודשים.

אנצו מארסקה ופפ גווארדיולה (רויטרס)אנצו מארסקה ופפ גווארדיולה (רויטרס)

בתחילת עונת 2023/24 מונה ללסטר לאחר שזו ירדה ליגה מהפרמייר ליג והצליח בתוך עונה אחת להחזיר את השועלים לקדמת הכדורגל האנגלי בעזרת קמפיין משכנע בצ’מפיונשיפ תוך שימוש בעקרונות משחק דומים למנטור הקטלוני שלו.

טופ 5 לה ליגה: פרמין לופז עם שער המחזור!
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה