מייסון גרינווד יחזור לשחק במדי מנצ’סטר יונייטד? לאחר שמשטרת אנגליה הודיעה כי השחקן לא יועמד לדין על אישומים בגין אונס ותקיפה מינית, ה’סאן’ מדווח היום (שישי) שהחלוץ ונציגיו נפגשו עם הנהלת השדים האדומים לפני המשחק הראשון מול ברצלונה בליגה האירופית.

בדיווח רשמו כי הפגישה הייתה חלק מהחקירה הפנימית של המועדון בנושא: “הצדדים נפגשו כדי שגרינווד יסביר את הגרסה שלו לאירועים. זו סיטואציה רגישה ביותר ובקבוצה מוכנים לשמוע אותו וחושבים שזה הוגן שהשחקן יקבל את ההזדמנות להסביר את עצמו”.

אין עדיין תאריך שבו צפויה להסתיים החקירה ובאנגליה כתבו כי “רק כאשר יהיה למועדון את התמונה המלאה, הוא יוכל להתחיל להניע דברים. השחקן עצמו מתקשה להאמין שהוא יחזור לשחק העונה בקבוצה גם אם המועדון יחליט שהוא נשאר”. בינתיים, השחקן לא מתאמן בקבוצה, אבל הוא מקבל את שכרו בגובה 75,000 ליש”ט בשבוע.

מייסון גרינווד. יחזור למגרשים? (רויטרס)מייסון גרינווד. יחזור למגרשים? (רויטרס)

כזכור, המועדון פרסם הצהרה רשמית לאחר הודעת המשטרה בה נכתב: “הקבוצה תנהל כעת תהליך משלה לפני שתקבע את הצעדים הבאים”. על פי דיווח נוסף באנגליה מאמן מנצ’סטר יונייטד, אריק טן האח, ניהל שיחת טלפון עם השחקן מיד לאחר ביטול האישומים.

בתוך כך, השחקן ובת זוגו הודיעו אמש ברשתות החברתיות כי הם מצפים לילד ראשון. האם במנצ’סטר יונייטד יחליטו להחזיר את השחקן לפעילות למרות ההתנגדות של קבוצת הנשים של המועדון? ימים יגידו.

אריק טן האח. דיבר עם גרינווד בטלפון (רויטרס)אריק טן האח. דיבר עם גרינווד בטלפון (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה