אחרי שבוטלו אישומי האונס נגדו שצצו במהלך השנה שעברה בתיעודים של זוגתו, מייסון גרינווד חשב שיצליח לחזור לשחק כדורגל במנצ’סטר יונייטד במהלך העונה הקרובה, אבל המועדון לקח את הזמן כדי לסיים את החקירה הפנימית אותה פתח בפברואר האחרון אחרי ניקוי ההאשמות נגדו והגיעו למסקנה שהם משחררים את הכישרון האנגלי הצעיר. 

בהודעת המועדון נכתב: “אחרי שכל ההאשמות נגד גרינווד נפלו, לקחנו בחשבון את כל המשתנים בנוגע לקורבן בסיפור ויחד עם הסטנדרטים והערכים של המועדון, כשאספנו את כל המידע שהיינו יכולים. לא רצינו שהדברים ייצאו החוצה לפומבי ולערב את רק המעורבים. מייסון יודע היום על הטעויות שלו ולוקח אחריות עליהן. 

“כל המעורבים, כולל מייסון עצמו, יודעים על הקשיים בהישארותו במנצ’סטר יונייטד. לכן הגענו להסכמה הדדית שהדבר הכי נכון לעשות בשבילו הוא להיפרד מאולד טראפורד ולא נעבוד איתו על המשך דרכו המקצועית והאישית”.

השחקן עצמו הוציא הצהרה: “אני רוצה להתחיל בלהגיד שאני מבין את האנשים שישפטו אותי בגלל מה שהם ראו או שמעו ברשתות החברתיות, אני יודע שאנשים יחשבו את הגרוע ביותר. חונכתי על כך שאלימות או התעללות בכל מערכת יחסים היא שגויה. לא עשיתי את הדברים שהאשימו אותי ובפברואר נוקתי מכל ההאשמות.

“עם זאת, אני מקבל לחלוטין שעשיתי טעויות במערכת היחסים שלי ואני לוקח את חלקי באחריות למצבים שהובילו לפוסט ברשתות. אני לומד להבין את האחריות שלי לתת דוגמה טובה ככדורגלן מקצועני ואני מתמקד באחריות הגדולה של להיות אבא, כמו גם בן זוג טוב.

“ההחלטה היום הייתה חלק מתהליך של שיתוף פעולה של מנצ’סטר יונייטד, משפחתי ואני. זאת ההחלטה הטובה ביותר עבור כולנו, שאמשיך את הקריירה שלי מחוץ לאולד טראפורד ושהנוכחות שלי שם לא תהווה הסחת דעת למועדון. אני מודה ליונייטד על התקופה שם מאז שהגעתי בגיל שבע, תמיד יהיה בי חלק שהוא יונייטד. עכשיו אני צריך להחזיר את האמון של כל הסובבים אותי ולהיות כדורגלן, אבא ואדם טוב יותר”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה