ההחתמה השנויה במחלוקת של מייסון גרינווד בחטאפה ממשיכה לעורר הדים בספרד. חלוץ מנצ'סטר יונייטד לשעבר, שנחשד בתקיפה של זוגתו, ערך אתמול (ראשון) את הבכורה שלו בקבוצה ממדריד כשנכנס כמחליף בדקה ה-77 של הניצחון 2:3 על אוססונה והתקבל על ידי אוהדי היריבה בקריאות: "גרינווד, תמות".

העניין לא נעלם מעיני המשקיף במשחק וכעת אוססונה עלולה להיענש. כשמאמנה, חגובה ארסאטה, נשאל על כך, הוא אמר: "הקריאות 'אוססונה מז****ת' היו רעות מאוד וגם הקריאות נגד גרינווד. הוא שחקן טוב מאוד, אבל אם מדברים על הקריאות אז צריך לדבר על כולן ולא רק על צד אחד".

כזכור, גרינווד נחשד בניסיון תקיפה ואונס של זוגתו, אך התיק נגדו לא המשיך לכדי כתב אישום ובמנצ'סטר יונייטד קיימו בדיקה פנימית לפני שהחליטו באוגוסט לא להחזירו לקבוצה הראשונה, מה שהוביל לבסוף את החלוץ לחטאפה, אליה הושאל בתחילת החודש. אוהדים בקבוצתו החדשה הגיבו בבוז לקריאות של אוהדי אוססונה כשהוא נכנס למגרש בבכורה.

בכורה לגרינווד: 2:3 לחטאפה על אוססונה

אגב, מאמן חטאפה, חוסה בורדלאס, חזר בו והתנצל על "חוסר הבנה" כהגדרתו אחרי שטען לפני כן כי ג'וד בלינגהאם עודד את גרינווד להגיע לספרד: "אמרתי שמייסון הגיע לחטאפה בגלל שהוא שוחח עם בלינגהאם, אך אני חוזר בי. אישרו לי שזה לא מה שהיה ואני מצטער. התנצלתי גם באופן אישי".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה