בקיץ הקרוב יסתיים עידן בליברפול. יורגן קלופ, שחתם במועדון ממרסיסייד לפני כמעט עשור, יעזוב את הקבוצה אותה הנהיג לאליפות אחת ולזכייה אחת בליגת האלופות. כעת, האדומים מחפשים מנג’ר חדש שינהיג את השחקנים ויקרא תיגר על מנצ’סטר סיטי המפלצתית וארסנל המתחדשת.

לאחרונה היו דיבורים על מועמדתו של מאמן ספורטינג ליסבון, רובן אמורים, אך נראה כי הפורטוגלי מתרחק מאנפילד ומתקרב לחתימה דווקא בווסטהאם. בליברפול סימנו מועמד חדש להוביל את הקבוצה – ארנה סלוט, מאמנה של פיינורד מהליגה ההולנדית.

במהלך תקופתו בפיינורד, רשם סלוט הצלחה אדירה, כאשר הצליח בעונה שעברה לזכות באליפות הולנד ולהוריד את אייאקס מהכס, כאשר רק ביום ראשון האחרון זכה עם הקבוצה בגביע ההולנדי אחרי 0:1 על ניימיכן של צ’ירון שרי בגמר.

ארנה סלוט חוגג זכייה בליגה ההולנדית (רויטרס)ארנה סלוט חוגג זכייה בליגה ההולנדית (רויטרס)

סלוט, שחוזר גם על ידי טוטנהאם וגם על ידי צ'לסי בקיץ שעבר, הוא איש שאפתן ותמיד רצה לבחון את עצמו על הבמה הגדולה ביותר. ההתקדמות שלו בהולנד, שם החלה הקריירה שלו באימון באלקמאר, לא נעלמה מעיניהם של המועדונים הגדולים באירופה. גם באיירן מינכן, ברצלונה ומילאן יחפשו מאמנים חדשים בקיץ הקרוב, אך נדמה כי ההולנדי מתקרב דווקא לליברפול.

ניתן להבין מדוע סלוט משך את עיניה של ליברפול. ההולנדי דוגל בכדורגל התקפי, עם מחויבות להבקעת שערים תוך כדי טיפוח שחקנים צעירים, וכעת ניתן רק לראות אם במועדון יעשו את הצעד לעבר המאמן, לו חוזה בפיינורד עד 2026.

טופ 5 סריה א': מספרת מדהימה של אל עזוזי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה