רודריגו נחוש להישאר בריאל מדריד. למרות הצעות ממנצ’סטר סיטי ופאריס סן ז’רמן, מספר 10 של נבחרת ברזיל רוצה להמשיך בסנטיאגו ברנבאו, כאשר יש לו חוזה עד 2028 עם סעיף שחרור בגובה מיליארד אירו.

ב’מארקה’ הוסיפו וסיפרו שמה שיקרה איתו לפני הקיץ של עונת 2025/26 יהיה תלוי רבות בכמות דקות המשחק שיקבל העונה, כשהתחרות בהתקפת הלבנים לאחר צירופו של קיליאן אמבפה תהיה גבוהה מתמיד.

בעונה הקרובה ריאל תוכל בקלות להגיע ל-60 משחקים בכל המסגרות. בעונה שחלפה רודריגו היה השחקן עם כמות הדקות השלישית בגובהה בקבוצה עם 3,801, כשרק פדריקו ואלוורדה ואנטוניו רודיגר שיחקו יותר. היו לברזילאי 51 משחקים, 28 בליגה (10 שלמים ו-18 בהם הוחלף/נכנס כמחליף) והוא תרם 17 שערים ותשעה בישולים.

רודריגו (רויטרס)רודריגו (רויטרס)

לצד העובדה שב’מארקה’ הבהירו שהקיצוני לא יעזוב וש”כולם יקבלו הזדמנות”, ב’ספורט’ הקטלוני דווקא חושבים אחרת וטוענים שריאל מוכנה למכור את השחקן. הלבנים אף דחו עליו הצעה בגובה 100 מיליון ליש”ט מליברפול (120 מיליון אירו), אך “יהיו מוכנים למכור תמורת 150 מיליון אירו”.

ב’ספורט’ לא שכחו שרודריגו פתח את הדלת החוצה באחד מראיונותיו האחרונים וטענו שהמועדון מודע לכך. עוד טענו שאם וכאשר הוא יאבד את מקומו בהרכב, הוא ישקול לעזוב, כשהגעתם של אמבפה ואנדריק כמובן תנגוס בדקות המשחק שלו.

כרגע רודריגו לא רוצה לעזוב, אבל אם יאבד מהקרדיט, הוא צפוי לבקש להימכר לפרמייר ליג, כשהוא הודה בעבר הלא רחוק שהיה שמח לשחק שם: “אם ריאל תמכור את רודריגו בקיץ הזה או הבא, זה ישאיר מקום לארלינג הולאנד שהיה מטרה בריאל מדריד במשך מספר עונות”, פנטזו בספרד.

השער היפה ביותר העונה של כל קבוצה בספרד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה