החלום של קיליאן אמבפה לשחק בריאל מדריד הולך ומתקרב. ב-1 ביולי צפוי להיכנס לתוקף החוזה בין הצדדים, כאשר הכוכב ביקש מהבלאנקוס עוד זמן עד ההכרזה כדי שהאולטראס של פאריס סן ז’רמן לא ימררו את חייו.

לואיס אנריקה כבר הבהיר שהקבוצה תצטרך להתרגל לשחק ללא הצרפתי, במיוחד בליגה, וזו גם הסיבה שהוא פותח לא מעט על הספסל לאחרונה. כולם בפארק דה פראנס מניחים שבעונה הבאה החלוץ יצטרף לריאל מדריד.

נאסר אל חלאיפי לא ירוויח כסף מריאל מדריד, אלא רק מהכוכב שיוותר על בונוסים שונים. שתי הקבוצות עלולות להתמודד אחת נגד השנייה ב-1 ביוני בוומבלי, אבל עד אז בספרד כבר מפנטזים היכן על המגרש אמבפה ישחק.

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

הצרפתי מעדיף לשחק בצד שמאל של המגרש, שם מככב העונה ויניסיוס, וכפי שראינו גם רודריגו מאוד מסוגן באגף הזה. בדרך להפיכתו ל’גלאקטיקו’ של ריאל, ב’אס’ מדווחים שאמבפה לא יילחם על לשחק בצד שמאל ויקבל על עצו את תפקיד החלוץ ברוב המשחקים.

הכוכב מסר למקורביו שהאתגר לשחק באמצע מושך אותו והוא הסביר לקרוביו שאם ישחק כ-9 בקבוצה עם רודריגו, ויניסיוס, בלינגהאם וברהים דיאס והכדור יגיע אליו ברחבה, יהיה לו קל יותר לכבוש יותר שערים ולזכות בנעל הזהב.

רודריגו ו-ויניסיוס (רויטרס)רודריגו ו-ויניסיוס (רויטרס)

במקרה שכזה גם הסיכוי שלו לזכות בכדור הזהב יעלה: “אמבפה יודע שיהיה לו קל יותר לזכות בצ’מפיונס ובכדור הזהב בריאל מדריד, הוא נלהב לשחק כחלוץ ולכבוש שערים”, אמרו בסביבת הכוכב ל’אס’.

אמבפה הבקיע העונה 41 גולים ב-43 משחקים, כמעט ער למשחק, ובמדריד מחכים לו בידיים פתוחות. מאז שהגיע לפ.ס.ז’ הוא הבקיע 21 שערים, בהמשך 39, 30, 42, 39 והעונה כאמור 41, כך שהוא יכול לשבור את שיאו האישי.

וואו: כל התגובות בעולם לקלאסיקו המשוגע
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה