קיליאן אמבפה בדרך החוצה מפאריס סן ז’רמן. העיתונאי הצרפתי המוביל דניאל ריולו שחשף ראשון את הארכת החוזה של הכוכב בקבוצה מעיר האורות ב-2022 מאמין שהפעם זה נגמר באופן סופי בין הצדדים.

בשיחה בפאנל ב-’RMC’ אמר ריולו: “התמיכה מהאולטראס לא תעזור. מה שאני יודע, וכבר אמרתי את זה במספר מקרים בעבר, ואחזור על זה – הסיפור בין אמבפה לפאריס סן ז’רמן נגמר”.

ריולו, אגב, לא הצביע על היעד הבא של אמבפה, אבל הכל מצביע על כך שריאל מדריד תהיה זאת שתקלוט את הסקורר הצרפתי בחינם עם סיום חוזהו, ותציע לו בונוס חתימה שמן. עם זאת, המשכורת שלו לא צפויה להגיע אפילו לחצי ממה שקיבל בפאריס.

ריולו מאמין שברגע שהחוזה של אמבפה בעיר האורות יסתיים הוא יעזוב, וזאת לאחר שאוהדי פ.ס.ז’ הביעו תמיכה בשחקן באימון של הקבוצה רגע לפני המפגש נגד ריאל סוסיאדד בליגת האלופות.

אמבפה לא לקח חלק במשחק הליגה האחרון נגד ליל בעקבות פציעה קלה ונשמר למשחק נגד הספרדים בשמינית הגמר. הצרפתי הוא הסקורר הבכיר בהיסטוריה של המועדון עם 241 שערים.

ריאל מדריד רדפה במשך שנים ארוכות אחרי אמבפה ללא הצלחה, כאשר גם בקיץ האחרון היו שמועות שיימכר לקבוצה מבירת ספרד לאחר שאמר פומבית שאינו מתכוון להאריך את החוזה שלו, אך בהמשך הוא הגיע לסיכום עם נאסר אל חלאיפי שיוותר על בונוס הנאמנות שלו כדי לחזור לסגל של לואיס אנריקה.

מסי בפרסומת בסופרבול
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה