ריאל מדריד עדיין לא הודיעה רשמית על צירופו של קיליאן אמבפה, אך למרות זאת הצרפתי שנפרד מפ.ס.ז’ כבר משלים את הכנותיו לקראת המעבר לבירת ספרד. על פי דיווח ב‘לה פריזיאן’ הצרפתי, הוא רכש לאחרונה וילה מפוארת שהייתה שייכת לכוכב עבר אחר של הבלאנקוס – גארת’ בייל.

הרכישה מפתיעה במיוחד, כיוון שלאחרונה דווח כבר בספרד שאמבפה נמצא בהליך רכישת הבית של אגדת ריאל מדריד אחרת, סרחיו ראמוס. הווילה שרכש הצרפתי ממוקמת ברובע ה-”La Finca”, שכונה קטנה ויוקרתית במיוחד שנמצאת במרחק חצי שעה נסיעה ממרכז עיר הבירה.

אזור זה נחשב למפואר מאוד ומאובטח ברמה גבוהה. פרט לבייל, בעבר התגוררו בו גם ראמוס, קארים בנזמה וכריסטיאנו רונאלדו. בכניסה לשכונה יש מספר רב של מחסומים ורק מי שנושא אישורי כניסה מיוחדים יכול לעבור אותם. אמבפה כאמור שילם מיליוני אירו לבייל וקנה ממנו את הווילה בה התגורר.

גארת' בייל חוגג (רדאד ג'בארה)גארת' בייל חוגג (רדאד ג'בארה)

הוולשי שיחק במדי הבלאנקוס במשך שמונה עונות ורשם 258 הופעות, 106 שערים ו-67 בישולים. הוא היה שותף לחמש זכיות בליגת האלופות, שלוש אליפויות ספרד, שלוש פעמים סופר קאפ אירופי, גביע ספרדי אחד, סופר קאפ ספרדי אחד ועוד שלוש פעמים באליפות העולם למועדונים.

אמבפה שיחק לפני יומיים (שבת) בפעם האחרונה במדי פאריס סן ז’רמן ונפרד ממנה אחרי 308 הופעות, 256 שערים ו-108 בישולים. החלוץ זכה עם פ.ס.ז’ בשבע אליפויות, ארבעה גביעים, שני גביעי ליגה ועוד שלוש פעמים בסופר קאפ הצרפתי. הודעה רשמית על צירופו לריאל מדריד היא רק עניין של זמן.

מרגש: אגדת הכדורגל טוני קרוס נפרד מריאל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה