אלכס גרימלדו חווה עונת שיא במדי באייר לברקוזן. המכונה המשומנת של צ’אבי אלונסו, שזכתה באליפות היסטורית בגרמניה, ועלתה לגמר הגביע ולחצי גמר הליגה האירופית ללא הפסדים, לא הייתה עושה זאת בלי הכושר הנפלא של מגני הקבוצה- ג’רמי פרימפונג ואלכס גרימלדו.

למגן הספרדי יש תשעה שערים להם הוסיף 12 בישולים בבונדסליגה, שני שערים ושני בישולים בליגה האירופית ועוד בישול בגביע הגרמני. אין ספק שמדובר בעונה מדהימה והטובה בקריירה של בוגר לה מאסיה.

בראיון לרדיו ‘מארקה’ התייחס גרימלדו לליגת האלופות ולקבוצות הגרמניות במפעל: “ריאל מדריד פייבוריטית מול באיירן מינכן, הם תמיד מופיעים ברגעים הגדולים”, קבע המגן, “זה שבאיירן ודורטמונד הגיעו לחצי הגמר בתחרות זה אומר עלינו המון”.

אלכס גרימלדו במדי נבחרת ספרד (רויטרס)אלכס גרימלדו במדי נבחרת ספרד (רויטרס)

המגן השמאלי התייחס לעונה האדירה של קבוצתו: “הזכייה בבונדסליגה היא היסטורית, אבל לזכות בטרבל יהיה מטורף. אנחנו לא רוצים לעצור כאן, אנחנו רוצים להמשיך ולזכות בעוד תארים”.

גרימלדו דיבר גם על היורו המתקרב בקיץ, ועל חזרה אפשרית לספרד: “אני הולך להמשיך לעבוד קשה כדי להגיע ליורו. אני מוכן פיזית ומנטלית כדי להיות בנבחרת. משחק מחוץ לספרד? לצערי, זה מוריד ממך את הפוקוס של הנבחרת. לשחק בספרד זו מטרה שלי, אני רוצה לשחק בלה ליגה כי זו המדינה שלי”.

טופ 5 לה ליגה: ריוחה יורה טיל לחיבורים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה