ריאל מדריד תפגוש היום (שלישי, 22:00) את לייפציג במשחק הראשון של שמינית גמר ליגת האלופות, ותעשה זאת ללא ג’וד בלינגהאם הפצוע, שייעדר לפחות כשבועיים.

יחד עם זאת, למרות שהאנגלי בבירור לא יהיה כשיר למשחק, מאמן לייפציג מרקו רוזה שמכיר מקרוב את הקשר וכיום מאמן את יריבת ריאל מדריד הבאה היה סקפטי בנוגע להיעדרות הקשר מהמפגש.

“אני לא אאמין שבלינגהאם בחוץ עד שלא אראה אותו באצטדיון. אני מכיר אותו, הוא יעשה את כל מה שהוא יכול כדי לשחק בליגת האלופות. הוא ראה הרבה רופאים, נראה אם באמת יהיה שם או לא”, אמר רוזה.

מרקו רוזה וברק בכר (רויטרס)מרקו רוזה וברק בכר (רויטרס)

האנגלי נפצע בברכו השמאלית נגד ג’ירונה ולא היה חלק מהטיסה של ריאל מדריד ללייפציג, אבל המאמן שמכיר אותו בצורה מעולה מהתקופה בדורטמונד עדיין לא מאמין: “אימנתי אותו כשנה, הוא ילד נהדר עם מנטליות מצוינת”, הוסיף.

רוזה סיכם: “בלינגהאם נע היטב וגם אם הוא לא ישחק יש לריאל את ברהים דיאס, או שהיא תשחק ב-4-3-3 עם חוסלו בהתקפה. ריאל תשנה פרטים קטנים, אבל בלינגהאם שחקן מאוד חשוב עבורה”.

עוד אמר המאמן: “אני לא רואה אותנו כפייבוריטים לצ’מפיונס. ויניסיוס שחקן שרוצה את הכדור, וכשהוא רוצה לכבוש הוא כובש. מאוד קשה להגנה לעצור אותו, אבל אסור לנו להתמקד רק בשחקן אחד”.

ימאל מציל את בארסה ב-3:3 משוגע עם גרנאדה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה