כמעט שנה וחצי חלפה מאז סגרה משטרת אנגליה את התיק בעניינו של מייסון גרינווד וכיום, השחקן שמושאל ממנצ’סטר יונייטד חווה תקופה נפלאה בחטאפה. היכולת הטובה של האנגלי, שלא הורשע לבסוף בתקיפת בת זוגו, הובילו להתעניינות רבה בו מצד מועדונים בכירים באירופה, כאשר באיטליה מפרסמים היום (שני) כי יובנטוס היא אחת המועמדות הבולטות לקלוט את השחקן. 

על פי דיווח שפורסם ב’גאזטה דלו ספורט’, גרינווד “נמצא בראש סדר העדיפויות” של המנהל המקצועי של הגברת הזקנה, כריסטיאנו ג’ינטולי.

למרות שג’ים רטקליף, שרכש כ-25% ממנצ’סטר יונייטד לא פסל על הסף את האפשרות שגרינווד ישוב ליונייטד, באיטליה בטוחים כי השחקן לא נמצא בתכניות של השדים האדומים וכי ניתן לנצל את העניין כדי להחתים אותו במחיר שנמוך משוויו המקורי. 

“במנצ’סטר יונייטד לא באמת רוצים לראות אותו, ולכן העברה קבועה היא בהחלט אפשרית” נכתב במהדורה המודפסת של הגאזטה. כאמור, גרינווד נמצא בפריחה מחודשת בחטאפה ובעונה הטובה ביותר בקריירה שלו. הוא כבש העונה עשרה שערים ובישל עוד שישה בכל המסגרות.

אבל גרינווד הוא לא השחקן היחיד בו יובנטוס חושקת. עוד פורסם כבר בעבר כי הגברת הזקנה רוצה מאוד את שחקנה של אטאלנטה, תון קופמיינרס, שכבר הצהיר כי לא ימשיך אצל הקבוצה של ג’אן פיירו גספריני בעונה הבאה. גם מרטין זובימנדי מריאל סוסיאדד, קנת’ טיילור מאייאקס ולאזאר סמראדז’יץ’ באודינזה נמצאים חזק על הכוונת של הגברת הזקנה. 

חרץ גורלה: אלמריה יורדת ליגה, 1:3 לחטאפה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה