אינטר אמנם לא פתחה את העונה בליגה האיטלקית בצורה הכי אופטימלית מבחינתה, אך אתמול (שלישי) בהחלט אפשר לומר שהיא יצאה לדרך חדשה בזכות ניצחון 0:1 ביתי על ברצלונה בסן סירו, שהיה שנוי במחלוקת זכר לסערת השיפוט בסיום.

הקטלונים טענו לפנדל עקב נגיעת יד של דז’נל דאמפריס, כאשר המאמן סימונה אינזאגי שהפך בסיום ל’מם’ ויראלי במיוחד התייחס למה שאמר צ’אבי בסיום: “ראיתי אותו לפני ואחרי המשחק, הוא מאמן נהדר ואדם טוב, הוא דיבר על סיטואציות שלא ראיתי, אבל ראיתי שאנסו פאטי נגע בבירור בכדור ביד וזה היה הוגן לפסול את השער”.

המאמן האיטלקי הוסיף: “לא הייתי אומר שהניצחון הזה לא היה צפוי, הייתה לנו כאן הזדמנות מול אחת מהקבוצות הטובות בעולם, שיחקנו באגרסיביות, בנחישות ורק ככה מנצחים קבוצות כאלה. חיכינו לזה הרבה זמן, אני שמח עבור האוהדים ועבור המועדון, אבל עדיין לא השגנו כלום”.

אינזאגי סיכם: “כרגע אני ממשיך בעבודה שלי, שומר על ראש מורם, כי עשינו דברים נפלאים ב-15 החודשים האחרונים. אני שמח כאן, הבחורים הם אלו שהעניקו לי שני גביעים במספר חודשים. ראיתי קבוצה סולידית שנלחמת יחד, אחרת לא היינו משיגים תוצאה כזאת”.

גם בתקשורת בארץ המגף החמיאו לאינטר: “הלב של אינטר”, נכתב ב’גאזטה’, “איזו ליגת האלופות, בארסה מובסת והנראזורי קרובים לשמינית, אינזאגי יכול לחגוג”. ב’קוריירה דלו ספורט’ נכתב: “אינטר גילתה את עצמה מחדש”. ב’טוטוספורט’ סיכמו: “קסם עבור אינזאגי, המשבר נדחק הצידה”.

5 השערים היפים במחזור ה-8 באיטליה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה