דושאן ולאחוביץ’ לא קרוב להאריך חוזה ביובנטוס ולפי הדיווחים האחרונים באיטליה, ארסנל מובילה במרוץ אחר החלוץ הסרבי ועשויה להציע כחלק מטרייד את תומאס פארטה פלוס כסף. הגברת הזקנה להוטה להאריך את חוזהו של ולאחוביץ' מעבר ל-2026, ולפזר את משכורתו הנוכחית של שבעה מיליון אירו לשנה להסכם ארוך יותר. למרות זאת, הדיווחים האחרונים באיטליה מצביעים על כך שהחלוץ הסרבי אינו מוכן לקצץ בשכר, ולכן השיחות בין שני הצדדים הוקפאו.

ולאחוביץ’ כבש ארבעה שערים בעשר הופעות בסרייה א’ העונה וב-’Calciomercato’ נטען שיובנטוס תשקול את מכירתו בינואר או, סביר יותר, בסוף העונה אם הכוכב שלה יסרב לחתום על עסקה חדשה. ‘האקספרס’ מוסיף כי ארסנל עדיין מעוניינת בשחקן בן ה-23 שדחה את המעבר לאצטדיון האמירויות בינואר 2022 והצטרף לביאנקונרי במקום.

על פי הדיווח, לתותחנים יש יתרון על פני מועדונים אחרים המעוניינים בחלוץ, כולל ריאל ואתלטיקו מדריד, שכן הם כאמור יכולים להציע את פארטה כחלק מהעסקה. הגנאי הוא יעד ותיק של יובה שמחפשת חיזוק לעמדת הקשר בעקבות ההשעיות של פול פוגבה וניקולו פאגיולי, אבל כעת נותר לראות אם הביאנקונרי יהיו פתוחים לדיון על טרייד בחלון ההעברות של ינואר. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה