וושינגטון וויזארדס כבר מסתכלת לעונה הבאה ב-NBA. הקבוצה מבירת ארה”ב, שסיימה את העונה האחרונה עם המאזן השני הכי גרוע בליגה הטובה בעולם אחרי שרשמה 15 ניצחונות אל מול 67 הפסדים, חשפה היום (שישי) את מסי הסיטי החדשים שלה לעונת המשחקים הבאה. 

אם לא יעבור בטרייד עד סיום החלון, דני אבדיה ילבש בעונה הבאה את המדים החדשים. הם עשויים מפסים בצבעים אדום וכחול כהה, ביניהם רשום השם של המחוז ומעל לנותנת החסות מתנוססים להם שלושה כוכבים, מה שיוצר דמיון רב לדגל של וושינגטון די סי ומחוז קולומביה. 

המדים החדשים של דני אבדיה

בתוך כך, פרשן ה-NBA קווין אוקונור פרסן מאמר ב-“The Ringer” בו פירט על 10 השחקנים שלדעתו יכולים להשלים קבוצה שתתחרה על האליפות בעונה הבאה ואחד מהשמות שנכללו בפנים היה דני אבדיה. “הוא הפך לשחקן לגיטימי בליגה בגיל 23”, רשם אוקונור בפתיחה. 

“היו משחקים בעונה האחרונה שהוא עצר שחקנים מכמה עמדות, הוא יכול להציע הגנה ורסטילית. הזריקה שלו גם התחילה להסתדר, וושינגטון שמה את הכדור בידיים שלו והוא נראה כמו השחקן שהיה מעבר לים - מייצר עבור החברים בזמן שהוא שובר שיאים אישיים”, הוסיף.

הפרשן סימן את הקבוצה שלדעתו תתאים לאבדיה: "ממפיס. אבדיה מייצר הגנה שהגריזליס צריכים. עבור קבוצה שרוצה לשחק מהר בעונה הבאה סביבו של ג’ה מוראנט, קבלת ההחלטות המהירה של דני אבדיה תהיה התאמה מושלמת”.

דני אבדיה (רועי כפיר)דני אבדיה (רועי כפיר)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה