צריך לקרות משהו באמת מפתיע כדי שנבחרת ארה"ב לא תזכה במדליית הזהב במשחקים האולימפיים. ככה זה כשהחמישייה של סטיב קר עשויה לכלול את סטף קרי, אנתוני אדוארדס, לברון ג’יימס, קווין דוראנט וג’ואל אמביד או אנתוני דייויס, אבל למי הולכים קודם כשצריך סל? לכוכב מינסוטה יש תשובה ברורה.

“אני עדיין האופציה מספר 1 בנבחרת", אמר אדוארדס לעיתונאים, “אתם אולי מסתכלים על זה אחרת, אבל אני לא. פשוט אצא למגרש ואהיה כמו שאני – אקח את הזריקות שלי, אשחק הגנה. הם צריכים להתאים את עצמם אליי, ככה אני מרגיש".

זה לא חדש שאדוארדס שופע ביטחון עצמי למרות הסגל עטור הכוכבים של ארה"ב והעובדה שהוא השחקן הצעיר ביותר בו. לפאריס הוא מגיע אחרי עונה גדולה שבה הוביל את הטימברוולבס לגמר המעבר, שם הפסידו 4:1 לדאלאס, ובסופו של דבר העמיד ממוצעים של 25.9 נקודות, 5.4 ריבאונדים ו-5.1 אסיסטים.

עבור קרי זו תהיה הופעת הבכורה במשחקים האולימפיים אחרי שב-2016 (עייפות) וב-2020 (קורונה) לא היה בסגל האמריקאי. “כשיש לך כזה כישרון – הטובים ביותר בליגה שלנו וגם בעולם – אז אנחנו רוצים להפגין את הדומיננטיות של נבחרת ארה"ב".

על עצמו באופן אישי אמר כוכב גולדן סטייט: “אני נרגש מאוד מזה, אבל התחרות והאתגר לנצח יהיו כנראה הכי גדולים אי פעם. אני חושב שאני מוכן לזה".

נבחרת ארה"ב תפתח את הטורניר האולימפי ב-28 ביולי במפגש עם סרביה וניקולה יוקיץ’. גם פורטו ריקו ודרום סודן נמצאות בבית.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה