האם לברון ג’יימס יהיה בלוס אנג’לס לייקרס בעונה הבאה? זה עדיין לא בטוח ב-100%. בינתיים הוא העביר מסר הלילה (בין שני לשלישי) כשהגיב בטוויטר לציוץ שבו נכתב: “אנשים שאומרים שלברון לא רוצה לנצח יותר לא יודעים על מה הם מדברים", וכתב בעצמו: “האם מתישהו הם בכלל יודעים על מה הם מדברים?”.

כידוע, ללברון בן ה-39 יש אפשרות להפוך לשחקן חופשי הקיץ בצל התפתחויות עם בחירתו של בנו, ברוני, בדראפט הקרוב. קינג ג’יימס כבר הבהיר לא פעם בעבר שהוא רוצה לשחק עם ברוני ומטבע הדברים, אין לו עוד הרבה זמן ב-NBA.

אחרי סיום העונה של הלייקרס, לברון עצמו סירב להתחייב שימשיך לשחק בקבוצה מלוס אנג’לס. כשנשאל אם זה היה המשחק האחרון שלו בלייקרס הוא אמר: “אני לא עונה על זה".

מטבע הדברים, ההחלטה של לברון תכתיב גם את הכיוון של העונה הבאה של הלייקרס. הקבוצה עדיין מחפשת מאמן אחרי שדן הרלי סירב להצעה של 70 מיליון דולר לשש שנים והחליט להישאר המאמן של קונטיקט בניסיון להוביל אותה לזכייה באליפות שלישית ברציפות.

אם היה מקבל את ההצעה של הלייקרס, הרלי היה הופך לאחד מששת המאמנים בעל השכר הגבוה ביותר בליגה הטובה בעולם. עם זאת, כבר הייתה לו הצעה מקונטיקט שתהפוך אותו לאחד המשתכרים הבכירים במכללות

כעת הלייקרס יפנו לאלטרנטיבות מתוך מטרה למנות מאמן לפני הדראפט. עוזר המאמן של ניו אורלינס, ג’יימס בורגו, נחשב לאחד המועמדים וגם ג’יי.ג’יי רדיק הוזכר לאחרונה וכעת הלייקרס עשויים לראיין אותו למשרה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה