הסיבוב ה-11 במסגרת היורוליג נערך היום (חמישי) עם כמה מפגשים מסקרנים ומותחים, כשמונאקו גברה 77:85 על אולימפיאקוס ונצמדה לפסגת היורוליג, באיירן מינכן השיגה ניצחון נגד וירטוס בולוניה בדמות 76:90, ז’לגיריס קובנה ניצחה 70:83 את אולימפיה מילאנו ופרטיזן גברה על פנאתינייקוס 87:92 במשחק משוגע.

מונאקו – אולימפיאקוס 77:85

הצרפתים בהובלתו של מייק ג’יימס שקלע לא פחות מ-24 נקודות השיגו ניצחון חשוב והתבססו בצמרת היורוליג. המארחת פתחה טוב את המשחק וירדה מהרבע הראשון ביתרון של חמש נקודות. היוונים הצליחו לחזור למשחק וירדו למחצית ביתרון, אך ברבע האחרון הצרפתים תפסו את המושכות והשיגו את הניצחון החשוב שנתן להם את המקום הרביעי.

באיירן מינכן – וירטוס בולוניה 76:90

הגרמנים השיגו ניצחון חשוב נגד אחת הקבוצות החזקות ביורוליג העונה. את המשחק דווקא האיטלקים פתחו טוב כשירדו מהרבע הראשון ביתרון של שמונה נקודות, אך אז הקבוצה מבוואריה התעלתה על עצמה, ובמחצית שנייה גדולה עם תצוגה של סרג’ איבקה שסיים עם דאבל דאבל כולל 24 נקודות ו-13 ריבאונדים, השיגה ניצחון נגד הקבוצה מהמקום השלישי.

אולימפיה מילאנו – ז’לגיריס קובנה 83:70

בהתמודדות בין שתי קבוצות מהחלק התחתון של היורוליג, הליטאים יצאו עם ידם על העליונה. המשחק נפתח באופן צמוד, אך לבסוף האורחת, בהובלתו של אדגראס אולנובס הליטאי שקלע 20 נקודות, השיגה את הניצחון החשוב.

פרטיזן – פנאתינייקוס 87:92

הסרבים רשמו ניצחון חשוב נגד היוונים. ההתמודדות הייתה צמודה לאורך כל הדרך וברבע האחרון המתח הגיע לשיאו כשהיוונים הגיעו ליתרון מבטיח, אך  הסרבים הצליחו כבר לסגור את הפער ולכפות הארכה, שבה הציגו יכולת פנומנלית והצליחו להפוך את התוצאה ולרשום ניצחון אדיר. זאק לידיי בלט במיוחד עם 23 נקודות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה