מכבי תל אביב השיקה היום (חמישי), את אפליקציית ‘MaccabiVerse’, שמיועדת לשימוש במשקפי VR בה יהיה ניתן לצפות במשחקים, אימונים ושערים של הקבוצה ב-360 מעלות. בכך, הצהובים מצטרפים למספר מועדונים ברחבי אירופה שגם הם השיקו דברים דומים. 

מדובר באפליקציה חינמית המאפשרת לכל אוהד או אוהדת בעלי משקפי VR ליהנות מעולם חדש ועשיר של תוכן. נכון להיום, MaccabiVerse מותאמת לשימוש במשקפי Meta Quest  ובגירסאות הבאות תתמוך במגוון משקפי ה-VR המובילים כיום בשוק. את האפליקציה ניתן להוריד בחנות האפליקציות של META (ללא עלות כמובן).

האפליקציה תחשוף בפניכם עולם וירטואלי שלם הכולל סרטוני 360 מעלות ממשחקים, שערים, אימונים ועוד. המשתמשים יוכלו להניף תארים היסטוריים בהם זכה המועדון ולהיכנס למתחם האוהדים באצטדיון בלומפילד, שעבר מידול מדוייק, שם יוכלו לבלות עם משתמשים נוספים, לשחק איתם בכדור על הדשא, לצלם סלפי וכו’.

בן מנספורד (שחר גרוס)בן מנספורד (שחר גרוס)

במהלך האירוע אמר מנכ"ל מכבי ת"א בן מנספורד: "מכבי תל אביב הוא מועדון שתמיד שואף להיות מועדון מוביל. לא רק על כר הדשא אלא גם להוביל בחדשנות הטכנולוגית. אנחנו עדים בשנים האחרונות להתפתחות פנומנלית של עולם ה-VR”.

מנספורד הוסיף: “לאורך השנים כולנו מזהים שקהל אוהדי הכדורגל חווה את המשחק בדרכים שונות, אם באצטדיון עצמו או בכלים טכנולוגים חדשים ואני רואה בטכנולוגיה הזו כגשר נוסף להגיע לקהל גדול".

האירוע בחדר ההלבשה של מכבי ת"א (שחר גרוס)האירוע בחדר ההלבשה של מכבי ת"א (שחר גרוס)

טל דותן, מייסד Divo, אמר באירוע: "לאחר פיתוח אינטנסיבי אני שמח להוציא לאור את האפליקציה שבה לקח חלק הצוות המסור של המחלקות השונות במכבי תל אביב. המועדון אפשר ל-Divo גישה בכל היבט, החל מהאצטדיון, מגרש האימונים, מסעות הקבוצה לחו"ל, חדר הלבשה וכמובן לצלם את המשחקים של הקבוצה מזוויות וסיטואציות שאוהדים טרם ראו על מנת לייצר לקהל האוהדים הענק של מכבי ת״א חוויה יוצאת דופן שתהיה אלמנט נוסף של חיבור בין הקבוצה לאוהדיה בארץ ובעולם”.

טל דותן, מייסד Divo נואם (שחר גרוס)טל דותן, מייסד Divo נואם (שחר גרוס)
אפליקציית מציאות מדומה החדשה של מכבי ת"א
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה