אם יש קבוצה שמאושרת מההצלחה של ריאל מדריד, חוץ מריאל מדריד עצמה כמובן, הרי שזו דורטמונד. הבלאנקוס צפויים לזכות באליפות עם האנגלי כשחקן מרכזי מאוד בהצלחה שלהם, והמשמעות היא שהשוורצגלבן צפויים לקבל בונוס שמן.

בקיץ הקבוצות הגיעו לסיכום על העבר הקשר הצעיר תמורת 103 מיליון אירו, כאשר יחד עם בונוסים העסקה צפויה להגיע עד ל-133.9 מיליון אירו, וזה בדרך לשם. 21 השערים של בלינגהאם בכל המסגרות גם כן מעלים את הסכום שריאל תצטרך לשלם לדורטמונד.

חלק מההישגים נמדדים גם רק על כמות משחקים ודקות, אך בונוסים נוספים יחולקו על שערים, תארים וגורמים נוספים שיגדילו את דמי המעבר במעל 30 מיליון אירו. גם הבחירה בבלינגהאם להרכב העונה בליגת האלופות והרכב העונה של פיפ”א יכניס עוד כסף לדורטמונד.

ג'וד בלינגהאם (רויטרס)ג'וד בלינגהאם (רויטרס)

אגב, גם סיום כפיצ’יצ’י בספרד, דבר שאף אחד לא לקח בחשבון כאשר האנגלי הגיע לסנטיאגו ברנבאו, אמור להכניס מיליונים נוספים לגרמנים במסגרת החוזה בין הקבוצות. אין ספק שהעונה הראשונה של הקשר במדים הלבנים הולכת מעל לכל המצופה עם 3,190 דקות עד כה ב-36 משחקים, ו-21 שערים.

עוד בריאל מדריד, הלבנים יצטרכו לקבל החלטה בנוגע לעתידו של חוסלו, שמושאל מאספניול עם אופציית רכישה בגובה 1.5 מיליון אירו בלבד. הספרדי שותף העונה ב-42 משחקים בהם כבש 13 שערים, כאשר בערב הסעודית לא נותרו אדישים ליכולתו וינסו לפתות אותו לקראת הקיץ.

חוסלו מוערך מאוד בריאל מדריד, אך בקיץ תקופת ההשאלה אמורה להסתיים. קרלו אנצ’לוטי הבהיר שהוא אוהב את החלוץ שפספס רק שלושה משחקים כל העונה, וטען שישמח שיישאר לצידו בעונה הבאה. ההנהלה עדיין שוקלת זאת, מכיוון שגם אנדריק וקיליאן אמבפה אמורים להגיע. חוסלו עצמו מאושר במדריד ו”יחתום על חוזה חדש בעיניים עצומות” אם זה תלוי בו, אבל השינויים המסתמנים בחלק ההתקפי של מוליכת הליגה הספרדית עלולים להוביל לשינוי כיוון.

חוסלו (La Liga)חוסלו (La Liga)
וואו: כל התגובות בעולם לקלאסיקו המשוגע
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה