הפועל חולון הודיעה על חתימה עם ספונסר חדש, כאשר חברת ‘קבוצת נתנאל’, תהיה נותנת החסות של קבוצת הכדורסל הסגולה. החברה עוסקת בייזום, תכנון, הקמה ושיווק של פרויקטים למגורים בעיקר בישראל, כמו כן לחברה פרויקט במנהטן, ניו יורק, ארה"ב.

בעניין אחר, שחקן הקבוצה דרו קרופורד קיבל תעודת זהות ישראלית ומעמד של תושב ארעי בשלב זה, עד לקבלת תעודה המעידה על אזרחות ישראלית שתאפשר את רישומו כשחקן ישראלי בהתאם לתקנון איגוד הכדורסל.

הקבוצה תחל מחר את סדרת רבע גמר שלב הפלייאוף במשחק חוץ נגד הפועל ירושלים. בחולוניה מאמינים שהקבוצה יכולה להפתיע בסדרת המשחקים את מחזיקת הגביע שהיא פייבוריטית לסדרה בין הקבוצות.

מיכה נתנאל, מנהל מערך ההתחדשות העירונית בחברת נתנאל מסר: "כבני העיר שגדלו ובנו אלפי יחידות דיור בחולון, התמיכה בקבוצת הכדורסל העירונית היא מהלך טבעי מבחינתנו, המשקף נתינה לקהילה ממנה צמחנו ובה ביססנו את חברתנו החל מימיה הראשונים. נתנאל בנתה דירות רבות בעיר חולון ומקדמת פרויקטי נדל"ן רבים של מגורים והתחדשות עירונית ברחבי העיר לרווחת התושבים”.

שי קינן ראש עיריית חולון בירך את שניי הצדדים: "אני מברך את הנהלת הפועל חולון על שיתוף הפעולה עם קבוצת נתנאל. אני מאמין בפיתוח תחום הספורט ובטוח כי הקבוצה תיתרם מכך ותכבוש פסגות נוספות. הפועל חולון היא הלב של העיר ואני מקווה לראות עוד ועוד משפחות שיצטרפו למעגל אוהדי הקבוצה ויחד עם האוהדים הוותיקים ייצרו חגיגת כדורסל מוצלחת ומעוררת גאווה בסגול ובצהוב".

איתן לנציאנו (שחר גרוס)איתן לנציאנו (שחר גרוס)

יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, בירך את קבוצת נתנאל ואמר: "אני רוצה לברך את קבוצת נתנאל על הצטרפותה למועדון כנותנת החסות הראשית, אני שמח וגאה שחברה איכותית בסדר גודל כזה בוחרת להצטרף אלינו ולהעצים את המותג שנבנה כאן. ברצוני להודות לאיש העסקים החולוני ואוהד הקבוצה יצחק מחלי, שנרתם לסייע לקבוצה ויצר את הקשר עם קבוצת נתנאל. הצטרפתי אליו למו"מ וזכינו להכיר אנשים מקסימים כמו מיכה נתנאל, אביו אריה ודודו דני ממייסדי החברה. בסוף השבוע האחרון נסגרה העסקה וקבוצת נתנאל מחברות הבנייה המובילות בארץ, חברה שצמחה בחולון, תהיה נותנת החסות הראשית של המועדון. אני מאחל לקבוצת נתנאל ולנו שיתוף פעולה פורה ומוצלח שימשך לאורך שנים״.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה