חברת דלק מוטורס, יבואנית ב.מ.וו בישראל, תעניק חסות לטניסאי הפראלימפי גיא ששון, הזוכה הטרי של טורניר רולאן גארוס היוקרתי, לקראת השתתפותו בטורניר ווימבלדון והמשחקים האולימפיים בפאריס.

שחר שמש, מנכ"ל דלק מוטורס, אמר: "גיא הוא דוגמה ומופת למצוינות, השראה ודוגמה אישית. הזכייה ההיסטורית שלו ריגשה אותנו מאוד ואנחנו גאים לתמוך בו בדרכו לווימבלדון ומאחלים לו הצלחה רבה באולימפיאדת פאריס 2024".

ששון הפך לישראלי הראשון שזוכה בגראנד סלאם בקטגוריית הקוואד – הנכות הגבוהה ביותר. ב.מ.וו נחשבת לאחת התומכות הגדולות בעולם ב"ספורט הלבן" ורק לפני כחודש חתמה על הסכם שותפות ארוך טווח עם טורניר הטניס האייקוני ‘MTTC Iphitos’, שלראשונה נכנס לסבב ה-ATP 500.

גיא ששון אחרי הזכייה (קרדיט: עופרי לנקרי)גיא ששון אחרי הזכייה (קרדיט: עופרי לנקרי)

ששון אמר: "אין שמח ממני על השותפות עם מותג מוביל כמו ב.מ.וו. מותג שמכוון למצוינות, מקצוענות ללא פשרות, התמדה והתמקדות בפרטים הקטנים ביותר בשביל לייצר הצלחה. התמיכה של דלק מוטורס היא הוכחה לכך שהערכים של חינוך לספורט בכלל ולספורטאים עם מוגבלויות בפרט, חשובים לה.

"הסבלנות, ההתמדה, הלמידה, החוסן והשאיפה למצוינות, לצד עבודה קשה יומיומית שספורטאי עם מוגבלות מקריב, יוצרים עבורי מימד נוסף לתמיכה הלא מובנת מאליה ומהווה הבעת אמון גדולה בדרך להגשמת היעדים שלי. כעת, לצד דגל ישראל שאני נושא בגאווה, מופיע גם סמל המותג של ב.מ.וו".

הטניסאי שמדורג במקום השלישי בעולם הבטיח את מקומו בפאריס ויהיה הספורטאי ה-21 במשלחת הפראלימפית למשחקים שייפתחו ב-28 באוגוסט. עד לתחילת המשחקים ששון ישמור על מקומו בין 12 הטניסאים המובילים בעולם שיגיעו לפאריס והוא מועמד בכיר למדליה.

גיא ששון (פרטי)גיא ששון (פרטי)

ששון נפצע בשנת 2015 בתאונת סקי, כשבמהלך השיקום הכיר את ענף הטניס והתאהב בו. בתחילת השנה ששון הגיע למקום השני באליפות אוסטרליה הפתוחה והוא מועמד מוביל לזכייה גם בווימבלדון בתחילת חודש יולי.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה