לאחר שבשבועות האחרונים חזינו בחזרתן של חלק מליגות הכדורגל של אירופה, ביניהן, הליגה הגרמנית, הפורטוגלית, הצ'כית והליגה המקומית, היום (חמישי), תשוב למגרשים אחת הליגות המסקרנות והמרגשות שיש לכדורגל העולמי להציע, לה ליגה. 

על פי נתוני הווינר, הליגה הספרדית היא הפופולריות ביותר בקרב הלקוחות עם מכירות של 192 מיליון ש"ח בשנת 2019. דוגמה נוספת היא, שהמשחק שמכר הכי הרבה עד כה בשנת 2020 הוא הקלאסיקו (3.5 מיליון ש"ח) ששוחק בתחילת חודש מרץ ובו ריאל ניצחה 0:2. 

גם השחקנים מתרגשים! הלה ליגה חוזרת

את המחזור יפתח המפגש המסקרן בין סביליה לבטיס. מומחי הווינר מעריכים שסביליה לא צפויה להיתקל בקשיים וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.7, למול ניצחונה של בטיס שמוערך ביחס של פי 3.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.25. 

בשישי, ולנסיה תארח את לבאנטה במאסטייה ומומחי הווינר מעריכים שוולנסיה היא זו שתצא עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.55, למול ניצחונה של לבאנטה שמוערך ביחס של פי 4.15. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.45. 

שחקני ולנסיה חוגגים (La Liga)שחקני ולנסיה חוגגים (La Liga)

בשבת, תצא ברצלונה שרוצה לזכות בפעם השלישית ברצף בליגה המקומית למשחק חוץ מול מיורקה. מומחי הווינר בטוחים שהקטאלונים ייצאו עם שלוש הנקודות מהמפגש וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.15 למול ניצחונה של מיורקה שמוערך ביחס של פי 8.2. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 5.4. 

בראשון נקבל הצגה כפולה של נציגות העיר מדריד כאשר הבלאנקוס יארחו את אייבר ואילו היריבה העירונית אתלטיקו תיסע לבילבאו למשחק חוץ. במפגש שבין אתלטיקו מדריד לבילבאו מומחי הווינר מעריכים כי למרות המשחק הצמוד שצפוי הקולצ’ונרוס הם אלו שייצאו עם שלוש הנקודות וניצחונם מוערך ביחס של פי 2, למול ניצחונם של האריות שמוערך ביחס של פי 3.05. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.9.

שחקני אתלטיקו מדריד חוגגים (La Liga)שחקני אתלטיקו מדריד חוגגים (La Liga)

בהצגה השנייה של היום, תארח ריאל מדריד את אייבר ומומחי הווינר בטוחים שהבלאנקוס לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך להשגת הניצחון ושלוש הנקודות כאשר ניצחונם מוערך ביחס של פי 1.1, למול ניצחונה של אייבר שמוערך ביחס של פי 10.9. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 5.7. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה