דני אלבס שוחרר בערבות מהכלא בברצלונה לאחר ששילם מיליון אירו. חלק מהתנאים לשחרורו היה ויתור על הדרכון שלו וכמובן להישאר במרחק של לפחות קילומטר מהבחורה אותה אנס במועדון הלילי בברצלונה.

הברזילאי מואשם באונס של בחורה בת 23 והיה צריך לשלם לקורבן שלו פיצוי בעקבות האירוע, כאשר 150,000 אירו שעברו לאותה בחורה שולמו תחילה על ידי אביו של ניימאר, שכבר “ניקה” את עצמו מהקשר לפרשה.

אינס גווארדיולה, עורך דינו של אלבס, אישר שהכסף חזר לאביו של ניימאר: “דני החזיר את ה-150,000 אירו לאביו של ניימאר לפני כשבוע”, אמר. יחד עם זאת, הסיבות שבגינן הוא החזיר את הכסף אינן ידועות בשלב הזה.

ניימאר ואביו (רויטרס)ניימאר ואביו (רויטרס)

כמו כן, עדיין לא קיים אישור רשמי למי סייע לאלבס להשתחרר בערבות תמורת מיליון אירו, כאשר אביו של ניימאר הכחיש שעזר למגן לעשות זאת אחרי שהאחרון הורשע.

אם בתחילת המשפט משפחתו של ניימאר התייצבה לצד אלבס, כאשר הם מתנערים מהקשר איתו לאור העובדה שנמצא אשם ואפשר כמובן להבין זאת.

כפי שסוכם בבית המשפט בברצלונה, אלבס אמנם משוחרר זמנית, כאשר הוא מחכה לערעור בעניינו אחרי שהורשע ונקבע כי ייכנס למאסר של 4.5 שנים. הוא מתייצב מדי יום שישי בבית המשפט בקטלוניה.

וואו: התפאורה המטורפת של אוהדי פ.ס.ז'
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה