ברצלונה כבר החלה לתכנן את החזרה שלה לקאמפ נואו. עבודות השיפוץ של המגרש הביתי המיתולוגי מתקדמות היטב וז’ואן לאפורטה כבר הצהיר שבמהלך שנת 2024 האוהדים יוכלו לחזור לאצטדיון הביתי אלא אם יהיה עיכוב מפתיע.

היום דווח ב’מונדו דפורטיבו’ שלפי גורמים באלופת ספרד הקבוצה כבר סימנה את תאריך הפתיחה המחודש של הקאמפ נואו המשופץ: יום ראשון, 15 בדצמבר 2024. במועדון שאפו שתאריך החזרה למגרש הביתי יהיה סמוך ליום ההולדת של הקבוצה, שחל ב-29 בנובמבר.

ברצלונה תציין 125 שנים להיווסדה ומעט זמן לאחר מכן תתאפשר החזרה למגרש הביתי, כשבמועדון החליטו לא להאיץ ולמהר להחזיר את הקהל כבר בסוף נובמבר. המשחק שישוחק בקאמפ נואו יהיה אחד מהאחרונים לשנה הקלנדרית לקראת היציאה לפגרת חג המולד.

בקטלוניה דווח שניתן יהיה לאכלס כ-60% מתכולת האצטדיון באוהדים, כאשר הצפי הוא שהמגרש יגדל לכ-105 אלף מושבים, כך שהמשמעות היא שבארסה תוכל ליהנות מ-63 אלף אוהדים בכל משחק בתור התחלה, פחות או יותר.

ברצלונה לא נהנתה מאווירה ביתית במיוחד במונז’ואיק וספגה לא פחות מארבעה הפסדים העונה בביתה מתוך שמונת ההפסדים שלה העונה. ההפסדים בבית היו לריאל מדריד, ג’ירונה, ויאריאל ופ.ס.ז’, אלו שבחוץ היו נגד שחטאר, אנטוורפן, בילבאו ובסופר קאפ מול ריאל מדריד ששוחק במגרש ניטרלי.

כישרון מיוחד: סיפק החמצות דומות תוך דקות
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה