במירוץ פורמולה 4 שנערך באוהיו שבארה"ב בשבת האחרונה (ה-6 ביולי), נהג המירוצים הישראלי אריאל אלקין בן ה-17 זכה במקום השלישי והמכובד במסגרת המירוץ הרביעי של עונת USF Juniors, במסגרת סבב אליפות ארה"ב של פורמולה 4 (23 נהגים ממדינות שונות).

כמו בזכיותיו הקודמות, אלקין ניצל את המעמד כדי לעורר את דעת הקהל העולמית למאמץ השבת החטופים הישראלים בעזה, הנמצאים בשבי מזה תשעה חודשים. במעמד קבלת הגביע, אלקין הציג שלט עם תמונותיהם של החטופים בקריאה מרגשת לחזרתם הביתה.

הנהג הצעיר עתיד להשתתף במירוצים נוספים בקטגוריה, כהכנה לאולימפיאדה המוטורית שתתקיים בין ה-23 ל-27 באוקטובר בוולנסיה שבספרד. באולימפיאדה המוטורית הקודמת שהתקיימה בשנת 2022, בה השתתפו סך הכל 463 נהגים מ-72 מדינות שונות, זכה אלקין במדליית ארד בקטגוריית הקארטינג, וזו המדליה הישראלית היחידה בהיסטוריית הספורט המוטורי.

כמובן שגם דגל ישראל על הרכב (Luis Diaz)כמובן שגם דגל ישראל על הרכב (Luis Diaz)

על מנת להשתתף באולימפיאדה הקרובה, אלקין זקוק לספונסרים שיסייעו במימון השתתפותו בתחרות, בפרט שמדובר בישראלי היחיד שעתיד לייצג את המדינה בתחרות הזו.


מאלקין נמסר: "במיוחד בימים קשים אלו, חשוב שכל אחד מאיתנו יתרום למאמץ הלאומי, בין אם זה בהעלאת מודעות בזירה הבינלאומית, הובלת הליך הסברתי או תמיכה במאמץ המלחמתי והשבת החטופים. אני שמח לייצג את המדינה בכבוד בזירה הבינלאומית, ומצפה בקוצר רוח לאולימפיאדה המוטורית בסוף השנה, במטרה להביא מדלייה הביתה".

הכותב שי לב שימש בעבר כעורך הראשי של אתר ONE ובימים אלו עורך את מדור האזור המוטורי באתר.

רוצים לדעת ראשונים על כל כתבה במדור האזור המוטורי? היכנסו לתפריט באפליקציית ONE בסמארטפון, בחרו “התראות” וסמנו את האזור המוטורי. נתראה בכתבה הבאה!

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה