אתמול (רביעי) מתחם "פלאנט" בראשון לציון לבש כתום וקעקועים, כשפיטר פלצ'יק, אסף גרניט ולמעלה ממאה רוכבים ורוכבות ממועדון Harley-Davidson ישראל הגיעו לאירוע הקרנת טרום בכורה לסרט "מועדון הרוכבים".
 
כבר בכניסה למתחם פלאנט, חיכו לאורחים כמאה אופנועי Harley-Davidson של המוזמנים, שחנו זה לצד זה בשורה מרשימה ונוצצת, והכניסו את כל מבקרי המתחם לאווירת הסרט.

במתחם הסרט, הוצבה כרזת הסרט ולצידה אופנועים ייחודיים של Harley-Davidson כ-Electra Glide Highway King, Street Bob 114, Fxdr 114 מקוסטם ו-Heritage classic 114 שמבוסס על הדגם האיקוני משנת 1968.

האירוע של הארלי דוידסון בשיתוף פלאנט (שוקה כהן)האירוע של הארלי דוידסון בשיתוף פלאנט (שוקה כהן)

האורחים התכבדו בכיבוד קל, כשגולת הכותרת שלו הייתה פופקורן מיוחד לפי מתכון סודי של השף אסף גרניט, שתיבל את האירוע בנוכחותו הכריזמטית. גם הג'ודוקא האולימפי התכבד וטעם את הפופקורן המיוחד באירוע. 
 
קרולין יעקב, מנהלת השיווק של קבוצת אלבר: “החיבור של המותג לקהילת הרוכבים מאוד ייחודי בעיניי. אני רוצה להודות לשותפים שלנו - אסף גרניט, פיטר פלצ'יק ופלאנט, ולכל מי שהגיע ליהנות איתנו בערב המיוחד הזה”.
 
“המותג Harley-Davidson הוא הרבה יותר ממותג אופנועים", אמר דניאל פרימן מנכ"ל אלבר מוטו. “זו דרך חיים שמחברת את הרוכבים לתחושת חופש - הלך רוח שכל כך חסר לנו בישראל. דגמי 2024 החדשים, שבראשם HYDRA-GLIDE REVIVAL שקורץ לאופנועי שנות ה-50, מעוררים עניין רב בקרב רוכבים ואנחנו צופים להם הצלחה רבה”.

פיטר פלצ'יק ואסף גרניט (שוקה כהן)פיטר פלצ'יק ואסף גרניט (שוקה כהן)

מועדון הרוכבים של Harley-Davidson בישראל הוא חלק מקהילה ענקית של רוכבי הארלי דוידסון מסביב לעולם, אנשים מרקעים שונים עם תשוקה שמחברת בין כולם: הכמיהה לחופש שמגיע בדמות רכיבה על ה-Harley-Davidson הפרטי שלהם. מעבר לרכיבה, שהיא יותר דרך חיים מאשר תחביב, החברים במועדון מקדישים זמן רב מפעילותם לתרומה לקהילה. 
 
בישראל המועדון מקפיד על הערך המוסף של העשייה החברתית, וכמעט בכל סוף שבוע אפשר למצוא את חבריו במוקד שונה. בין אם מדובר בביקור השנתי שלהם בפנימיית טוקאייר בקיבוץ בחן אליו הם מגיעים לשמח ילדים שמתמודדים עם קשיים יום-יומיים, או במשימת חילוץ אופנוע מכפר עזה כמה ימים אחרי ה-7.10, עבור חבר מועדון שעבר באותם ימים ניתוחים, לאחר שמחבלים פרצו לביתו ופוצצו בו מטען חבלה תוך כדי שהוא מחזיק את דלת הממ"ד בכל כוחותיו.

דניאל פרימן, אסף גרניט, קרולין יעקב ופיטר פלצ'יק (שוקה כהן)דניאל פרימן, אסף גרניט, קרולין יעקב ופיטר פלצ'יק (שוקה כהן)

הסרט "מועדון הרוכבים" מבוסס על ספר צילומים בשחור לבן של דני ליון הנושא את אותו השם, ומגולל את סיפורו של מועדון רוכבים אמריקאי על כל גלגוליו במשך עשור, מזווית המבט של חברי המועדון; מבית לרוכבים אאוטסיידרים מנודים, ועד לכנופייה פושעת המאיימת על ערכיהם המקוריים של המועדון ושל חבריו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה