בני הרצליה בכדוריד בנתה בקיץ שעבר את אחד הסגלים המעניינים והמבטיחים, אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד. מציאות שטרפה את הקלפים עם פציעות וזרים שעזבו עם פרוץ המלחמה, והיא חתמה את החלק השני של העונה עם הסגל הישראלי שלה ועשתה איתו דברים יפים. הגעה לחצי גמר גביע המדינה, והייתה רמה מעל כולן בבית התחתון. בהתחלה היא כיוונה לפלייאוף, ובקיץ הזה, כבר בתחילתו, היא מבצעת מהלכים מסקרנים מאוד בסגל השחקנים ומכוונת מעלה.

המאמן דניאל לינדגרן ימשיך, והמהלך הראשון שהיא מבצעת הוא החתמתו והחזרתו של דניאל צרפתי, קיצוני נבחרת ישראל, שהיה שותף לטראבל של רמת השרון ושיחק אצל השכנה בשלוש העונות האחרונות. היא החתימה גם את יובל ימנר, המרכז-מקשר מאס"א ת"א, וממצטייני העונה החולפת. את אורן מאירוביץ’ שחוזר לקדנציה שנייה בשער לאחר ששיחק בשנתיים האחרונות בהפועל אשדוד ואת הפיבוט הסרבי הוותיק, מרקו צ'אמפר, ששיחק בנס ציונה.

בהרצליה משמרים את מרבית שחקני הסגל של העונה החולפת. עדן ג'ינג'י המרכז אומנם עזב והצטרף למכבי ראשון לציון, אבל ברק קרמון, שון סלס, אראל צייטלר, תום ליבוב, ניב צורף, ליאור שיין ורועי אביטבול ממשיכים. מרבית השחקנים שציינו עשו התקדמות יפה. עם אסף אוחיון מתקיימות שיחות, ובהרצליה מקווים שהוא ימשיך.

אורן מאירוביץ חוזר להרצליה (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)אורן מאירוביץ חוזר להרצליה (הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

"בנינו סגל ישראלי טוב, וכמובן שננסה לצרף עוד זרים, עד שכמה שלא פשוט יהיה להביא שחקנים לישראל במצב הקיים. אם הדברים יצליחו אז אנחנו מכוונים אל הצמרת הגבוהה, אל הפלייאוף, ממש כפי שרצינו בעונה החולפת, רק שהיא הייתה חסרת מזל ומתסכלת מאוד עם כל הפציעות והעזיבות שעברנו. לפחות ידענו לסיים אותה בצורה מכובדת ביותר, על אף הסגל הקצר", הבהיר אדם פלטקביץ’, יו"ר בני הרצליה.

כל אלו אחרי סדרת מהלכים מרשימה שפתחה את הקיץ בכדוריד - איבן קראצ'יץ' שעבר אחרי שמונה עונות ממכבי להפועל ראשל"צ. קפטן הפועל אשדוד עמרי קושמרו, שיחד עם כוכב הקבוצה ניבו לוי, עשו את המעבר למכבי ראשל"צ.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה