בעידן הרשתות החברתיות, הכדורגלנים של היום הם כבר מזמן לא הכדורגלנים של פעם. עם כל החשיבות של רמת הכדורגל שלהם על המגרש, מה שמעניין אותם לעיתים לא פחות הוא המראה החיצוני שלהם, שכן אם אתה כבר זכר אלפא, אתה צריך את החבילה הכוללת.

כאשר כריסטיאנו רונאלדו הוא האדם הנעקב ביותר בעולם באינסטגרם עם 621 מיליון עוקבים (כן כן, עם כל הכבוד לטיילור סוויפט ולדה רוק), אפשר להבין עד כמה הכדורגלנים הם דמויות נערצות, כאשר העוקבים שלהם מצפים לבגדים הכי אופנתיים, לשיניים הכי לבנות וכמובן לשיער עם התסרוקת הכי פיין שיש.

ואם כבר מדברים על  שיער, שימו לב לנתון הבא שפורסם לגבי מעצב השיער הצמוד של מסי, שמלווה אותו לכל מקום ומשתכר בכ-16,000 דולר עבור כל תספורת. על פי אותו פרסום, שכרו השנתי עומד על יותר מחצי מיליון דולר, כך שניתן להסיק מכך עד כמה הפרעוש משקיע במראה השיער שלו (נזכיר רק שלא מדובר בגבר המזוהה עם טיפוח, בניגוד לרונאלדו וניימאר למשל).

ליונל מסי. מסתובב עם ספר צמוד בשכר מטורף (רויטרס)ליונל מסי. מסתובב עם ספר צמוד בשכר מטורף (רויטרס)

ומה קורה כאשר אותו שיער, החשוב כל כך לכדורגלנים הגדולים בעולם, מתחיל להידלל? שם אנחנו רואים פתרונות של גילוח כל הראש מצד אחד, להשתלות שיער לא זולות מהצד השני, וקשה לא לשאול את השאלה מדוע לא למנוע את התופעה במקום להגיב לה רק לאחר שהיא כבר עובדה מוגמרת?  

כפי שכבר פרסמנו בעבר, בכל הקשור לשלב המניעתי, יש פתרון אשר קשור בקפאין, המוכר לכדורגלנים בעיקר כתוסף ספורט מוכח. מסתבר, שהפתרון למניעה וטיפול בשיער דליל טמון בקומפלקס הקפאין - שילוב של קפאין, אבץ וניאצין. במחקרים מדעיים הוכח כי הקפאין משפיע על הקרקפת ועל סיב השיערה ומסייע במניעה ובטיפול בשיער דליל.

המותג אלפסין של חברת ד"ר וולף מגרמניה פיתח את מוצרי אלפסין, המבוססים על תרכובת קפאין ייחודית - קומפלקס קפאין, החודרת לקרקפת כבר לאחר השהייה של 2 דקות בלבד, ממריצה את השיער ועור הקרקפת,  מספקת לשיער ולקרקפת אנרגיה חיונית ותורמת למראה שיער בריא ומלא (יש פתרון הכולל אגב גם טיפול בקשקשים).

Alpecin Black Edition (יח"צ)Alpecin Black Edition (יח"צ)

על פי נתוני המכר בגרמניה (לפי נילסן 2022, MASS MARKET קטגוריית המוצרים לטיפול בשער דליל לגברים), מוצרי אלפסין מוגדרים כנמכרים ביותר בגרמניה*.

עכשיו גם עיצוב השיער מקבל מענה

בימים אלו מתברר כי הפתרון לשיער דליל הוא רק חצי מהבשורות הטובות לכדורגלנים, שכן המותג הגרמני משיק בקרוב את מהדורת ה-Alpecin Black Edition, אשר מעבר לפן המניעתי, נותנת מענה למראה שיער חזק ולעיצוב השיער, תוך שיפור אחיזת השיער וחיזוק סיב השערה. מדובר במהדורה צעירה ואלגנטית, בניחוח חדש, והיא פונה לדור הצעיר יותר המעוניין לטפל בשיער שלו מבעוד מועד ולשמור על מראה שיער חזק ובריא.

המהדורה כוללת שני מוצרים, כשהראשון מביניהם הוא מוצר הכולל שטיפה, בשם "אלפסין שמפו קפאין C1 מהדורה שחורה", אשר על פי פרסומי המותג מזין את סיב השיער עם חומרים פעילים, מחזק אותו ותורם לשיפור אחיזת השיער. המוצר אינו מכיל סיליקון, מה שמקל על עיצובו.

Alpecin Black Edition (יח"צ)Alpecin Black Edition (יח"צ)

המוצר השני הינו מוצר יומיומי ללא שטיפה בשם "אלפסין קפאין בוסטר לשיער", אשר על פי מחקר קליני 85% מהמשתמשים הסכימו כי מראה השיער שלהם פחות דליל לאחר שימוש במוצר. המוצר ממריץ את סיב השערה, מונע ומטפל בשיער דליל ומעניק מראה שיער חזק ובריא. בנוסף, הבוסטר מרענן את הקרקפת.

מדוע חשוב להתחיל את השימוש בגיל צעיר

תופעת נשירת השיער המוקדמת יכולה לנבוע ממספר גורמים שונים אשר לא כולם בשליטתנו הישירה דוגמת תורשה, לחץ, תזונה, פעילות גופנית מאומצת ועוד. מה שכן בשליטתנו הוא בחירת מועד תחילת השימוש במוצרים לשיער דליל, שכן בגיל 40 ומעלה כבר 50 אחוז מהגברים יחוו נשירה כזו או אחרת.

זידאן. כאן הוא עוד יכול היה להילחם בנשירה (רויטרס)זידאן. כאן הוא עוד יכול היה להילחם בנשירה (רויטרס)

אם הנתון הזה אינו מדאיג מספיק, הנתון הבא כבר ממחיש טוב יותר את חשיבות הקדמת הטיפול, 25% מהגברים אשר סובלים מהתקרחות מתחילים להקריח עוד טרם הגיעו לגיל 21. הנתון הזה איננו מפתיע במיוחד, שכן אנחנו מכירים היטב כדורגלנים שהתחילה אצלם התקרחות עוד הרבה לפני שהגיעו לגיל פרישה, כאשר המפורסם ביותר מביניהם הוא זינדין זידאן (ראו בתמונה מעלה) – אחד מהקשרים הגדולים ביותר בהיסטוריה של הכדורגל העולמי.

לרכישה לחצו כאן>>

בשיתוף אלפסין

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה