אם יצא לכם לעקוב בזמן האחרון אחרי אושיות רשת בתחום הכושר וגם אתם רוצים לעבור לאורח חיים בריא, ודאי שמעתם לא פעם את המשפט הבא: "המוטיבציה מתה, מעכשיו רק עקביות". מיותר לציין שיש המון היגיון במשפט הזה – כולנו כבר יודעים כי בכל תהליך (דוגמת חיטוב, עלייה במסת שריר, אימונים למירוץ וכו') אנחנו מלאי מוטיבציה והשראה בתחילת הדרך, כאשר לעומת זאת יש ימים שבקושי מתחשק לקום מהספה.

ומה עושים כאשר אין מוטיבציה? כבר הבנתם בעצמכם, פשוט נוהגים בעקביות ונצמדים לאורח חיים המבוסס על תוכנית ידועה מראש של אימונים ותזונה (גם כשאין חשק). כמובן שהכול טוב במילים, אבל איך מתרגמים זאת בפועל למעשים? כלומר, מי יעזור לנו להמשיך ולהתמיד אם אנחנו עדיין לא מיומנים בכך? מסתבר שיש לכך פתרון: אפליקציית כללית active לאורח חיים בריא.

מדובר באפליקציה חינמית ללקוחות  כללית מושלם מעל גיל 14. כללית active  מתאימה לכל משתמש ומשתמשת יעדים אישיים על פי המטרות בפעילות הגופנית אותה הם בחרו: כמות אימונים, כמות צעדים, כמות כוסות מים ביום, שעות שינה וכו'. למה זה חשוב? מטרתם של יעדים אלו היא לחלק את המטרה הגדולה לצעדים שבדרך, כדי שמשתמשי האפליקציה יוכלו לראות תוצאות לעקביות שלהם גם לאורך התהליך, ולא רק בסופו.

כפי שכבר הבנתם, האפליקציה תקבע לכם יעדים על פי הנתונים האישיים והמטרות שלכם, וכדי לקבוע האם עמדתם ביעדים, האפליקציה מקבלת נתונים ממספר אפיקים במקביל: מערכות המדידה שלה, הדיווחים שלכם, וכן חיבור לאביזרי עזר דוגמת , שעון חכם, צמיד כושר וכו' – הכול כדי להפוך את התהליך שלכם למדיד ככל האפשר.

אפליקציית כללית active (מערכת ONE)אפליקציית כללית active (מערכת ONE)

אם אתם חוששים ש"תרד לכם האנרגיה" מעת לעת, גם לכך יש לאפליקציה פיתרון: היא מעדכנת אתכם כל העת בסטטוס הפעילות שלכם, כך שתוכלו לדעת בכל רגע נתון עד כמה אתם קרובים ליעד השבועי שלכם.

אם כל האמור עד כה לא יגרום לכם להתמיד, מסתבר שיש לאפליקציה גם פיצ'ר נוסף: במידה שתעמדו ביעדים שלכם, היא ת'צפר אתכם ב"מטבעות וירטואליים" שתוכלו להמיר למתנות שוות  כמו אוזניות אלחוטיות, צמיד כושר, משקה ריבר, בקבוק מים חכם שוברים למימוש ברשתות הספורט המובילות  .

בשורה התחתונה, האפליקציה נותנת למשתמשיה ארבעה כלים מקבילים להתמדה: קביעת יעדים אישיים, מדידת עמידה ביעדים, עדכון הסטטוס בדרך ליעד וכמובן צופר  בהגעה ליעד. מדובר בשילוב חשוב במיוחד - האפליקציה מעודדת אורח חיים בריא ולא ירידה במשקל שכן אם למשל קבעתם לעצמכם לרדת 10 ק"ג, ייתכן שהמטרה תיראה לכם מאוד רחוקה בשבועות הראשונים. לכן אם האפליקציה תכוון אתכם לרדת ק"ג אחד בשבוע לצורך הדוגמא, יהיה לכם יעד ברור מול העיניים בכל שבוע, וכך יהיה לכם קל יותר להתמיד.

לפרטים נוספים לחצו כאן

עכשיו קל יותר לרדת במשקל (mojzagrebinfo)עכשיו קל יותר לרדת במשקל (mojzagrebinfo)

לא רק אפליקציה, גם מאמנים ותזונאים

אם אתם לקוחות כללית מושלם מעל גיל 18 ואתם בעלי ותק של חצי שנה ומעלה בתוכנית מושלם פלטינום, הדרך שלכם למטרה תהיה אף קלה יותר. מסתבר שאתם זכאים לחבילת שירות הכוללת עד 10 אימוני כושר אישיים במיקום לפי בחירתכם, וכן לשלושה מפגשי ליווי עם תזונאי בביתכם.

כאמור, זה יקל את הדרך שלכם אל המטרה בכמה אופנים: ראשית, המפגשים עם מאמן הכושר יספקו לכם דגשים לביצוע הפעילות הספורטיבית בה אתם עוסקים, כדי שתוכלו לבצע אותה בצורה היעילה והבריאה ביותר, ללא בזבוז זמן או סיכון לפציעות מיותרות.

במקביל, ייעוץ תזונאי יוכל לחדד את ההתאמה האישית לתזונה המתאימה ספציפית עבורכם, מה גם שתוכלו להבין מדוע אתם עושים מה שאתם עושים בתזונה שלכם, ולא רק לפעול על פיה (למשל, אם מתאמן מבין שאם הוא לא יצרוך חלבונים הוא ייאבד מסת שריר, תהיה לו יותר מוטיבציה להיצמד לתוכנית התזונתית מאשר מתאמן שרק מקבל כמויות יבשות של חלבונים). במילים אחרות, כאשר מתאמן מבין את התועלת של מעשיו הוא מבצע אותם מבחירה, ולא רק מהכרח או ציות.

ייעוץ תזונאי יעזור לכם להגיע למטרות שלכם (beyzahzah)ייעוץ תזונאי יעזור לכם להגיע למטרות שלכם (beyzahzah)

והכול יכול להיות פשוט יותר

אם אתם זקוקים לבדיקת דם טרם תכנון תזונתי כזה או אחר עבורכם (אולי חסר לכם ברזל או 12B?), אתם כבר לא חייבים להגיע למרפאה. מסתבר שכללית מציעה שירות בלעדי של "מעבדה עד הבית", במסגרתו אח/אחות  המצוידים בכלי העזרים הנדרשים לביצוע הבדיקה, יגיעו אליכם הביתה, או אל מקום העבודה או אל כל מקום אחר שאותו תבחרו, לצורך ביצוע בדיקות דם/שתן והעברתן למעבדה.

השירות ניתן מגיל 5 ומעלה בפריסה ארצית, ועלותו ללקוחות כללית מושלם הוא 20 ₪ בלבד, כאשר מדובר בשירות יעיל ביותר לספורטאים בלו"ז צפוף או לכאלו שמתקשים בשל סיבה זו או אחרת להגיע למרפאות.

אם במהלך תקופת האימונים אתם סובלים חלילה מחום, כאבים, פריחה או הרגשה כללית לא טובה, גם כאן יש פתרון ייעודי עבורכם, שכן רופאי המשפחה של כללית און-ליין עומדים לרשותכם, ללא תשלום, גם כאשר המרפאות סגורות.

שירות מעבדה עד הבית (Martin Lopez )שירות מעבדה עד הבית (Martin Lopez )

לאחר אבחון הבעיה שלכם, הרופאים ייעצו לכם כיצד לנהוג, ובמידת הצורך ירשמו תרופות או יפנו אתכם להמשך טיפול. אם יקבעו שעליכם ליטול תרופה, הם יפיקו לכם מרשם לבית מרקחת, ואם הם יחליטו שיש צורך לגשת לחדר המיון חלילה - תקבלו הפניה מתאימה. העיקר שתהיו בריאים ותתמידו באורח החיים הבריא שלכם.

לפרטים נוספים לחצו כאן

תוכן ממומן בשיתוף כללית

// BASE CODE TEMPLATE:
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה