"קיבלתי לידיי את התיעוד מאירוע ניסיון הרצח, בתמונה אחת רואים את הטרוריסט יורה על הדלת בזמן שאני והבן שלי נמצאים בתוך חדר מצידה השני של הדלת", כך סיפר לוחם ה-MMA הישראלי, חיים גוזלי, "בתמונה השנייה הרימון שנתפס עליו”.

גוזלי המשיך וסיפר על ניסיון הרצח: "המשטרה המקומית מנסה לטייח את המקרה ולא מסבירה מדוע באמת הטרוריסט הזה הגיע למלון שלנו. ככל הנראה הטיוח בגלל סכסוך ומלחמה של הרוסים נגד האוקראינים ברשתות, בנוסף למלחמה האמיתית ביניהם.

"הרוסים טוענים שניסו לרצוח אותנו הישראלים והאוקראינים טוענים שלא, אלא מדובר בבחור אקראי שהגיע אלינו בטעות כשבידו אקדח, רימון, גרזן ושני סכינים. מי לא יוצא היום מהבית חמוש כך ומנסה לרצוח?!”.

הרימון שנתפס (צילום מסך)הרימון שנתפס (צילום מסך)

כזכור, גוזלי עבר ניסיון רצח בסוף חודש מאי. זה קרה לפני קרב שניצח באוקראינה ואחריו הבריחו אותו אל הגבול. "נסענו לקרב באוקראינה. הגענו למלון, שעה עוברת ואז דפיקות על הדלתות בטירוף”, סיפר בזמנו גוזלי ל-ONE, “אני שומע את המאמן בן אל חסיד צועק, יצאתי, אני רואה מישהו עם סכין ובן אל מולו. רצתי אליו, הבחור פתאום מוציא אקדח משקית ומתחיל לירות עלינו מטווח אפס.

אני והבן אלעד רצנו לחדר של אלעד, בן אל יצא מהמלון, הבחור בא אחרינו לחדר ביריות, נעלתי את הדלת והוא מנסה לפרוץ. יצאנו מהחלון על גג מפח בלי בגדים ועם גשם מטורף. בן אל מתקשר ואומר לי ‘משטרה בדרך’, יותר משעתיים אנחנו כמו בני ערובה על הגג.

ניסיון הרצח שעבר חיים גוזלי באוקראינה

“הגיע כוח ימ”מ שעשה איתו מסע ומתן, בינתיים חילצו אותנו מהגג. כל החדרים שלנו היו הרוסים, לקחו לנו את הטלפונים. המשטרה פינתה אותנו למלון, אחרי התחרות הביאו מאבטחים, איך שסיימתי את הקרב שמו אותנו ברכב אבטחה וישר לגבול רומניה. המשטרה ניסתה להשתיק את האירוע ולא נתנה לנו להישאר במדינה, ישר הוציאו אותנו".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה